2737
2739
چرا پسره بخاطر اینکه باباش شهیده باید دو روزه بره تو دادگستری مملکت سرکار.....اونوقت شوهر من با مدرک فوق لیسانس فارغ التحصیل بهترین دانشگاه کشور با معدل عالی بیکار باشه؟
امشب برای ماندنمان استخاره کن....اما به آیه های بدش اعتنا نکن👪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا باید بابای من آرزوی یه ماشین یه لول بالا به دلش بمونه اونوقت کنارگوشش عموم بره مبل 30 نیلیکنی بده واسش بسازن؟
2731
الان واقعا هیچ پولدار مرفه بی درد دیگه ای جز بچه شهید نبود؟؟؟؟ هیچ اختلاسگر و دزد و مسئول میلیونی و واسطه و مال مردم خور دیگه ای نبود جز این بنده خدا؟؟؟
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب/مستحق بودم و این ها به زکاتم دادند
عدالت فقط یه کلمه است.نه تو خدا تو دنیا نه قانون جذب! وجود نداره
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2740
چقدر تنگ نظرین شما حاضرین به خاطر کار از اولین روزهای کودکی حسرت پدر به دلتون میموند؟! قرار نیست همه مثه هم باشن
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
اخه چرا باید اینجوری باشه؟چراااااا بخدا خیلی امشب فکر کردم....اگه من زن پرتوقعی بودم چی میشد؟اگه همین یه کوچولو کار گیرشوهرم نمیومد چی میشد؟
میدونم ناراحتی عزیزم حق داری یه سری حق خوری میکنن اما اون مثالت خوب نبود انشالله که کارتون درست شه دنیا همینه دیگه.تا کوخی نباشه کاخی نیس اینجا هم ایرانه. فقر و غنا کنار هم هستن و با هم ظلم هست متاسفانه...
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب/مستحق بودم و این ها به زکاتم دادند
2706