2752
2734

چرا رسیدگی نمیکنید اون که دستاش پر از لک ،اون خانمه که صورتش پر از جوشه

واقعا نمی‌فهمم چرا این چیزا باید باشند 

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  

عزیزم برنامه گردو  دانلود کن اصلا تبلیغ نداره

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم برنامه گردو  دانلود کن اصلا تبلیغ نداره

چه جالب 

یعنی اپلیکیشن یا تو گوگل پلی بزنم؟

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  
چه جالب  یعنی اپلیکیشن یا تو گوگل پلی بزنم؟

یه چیزی شبیه گوگل‌هست من از وقتی گوگل فی لتر شد دانلودش کردم باهاش میام نینی سایت بعضی خانم ها هم گفتن اپرا مصب کردن که تبلیغ نداره

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
دقیقا 

🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸

سلام

آموزش حذف تبلیغ:

به غیر از همه ی این ها مصرف باتری هم کمتر میشه.

🟥 مرورگر اپرا رو نصب کنین بعد برید توی تنظیمات و مسدودکننده تبلیغ رو روشن کنین.

🟪 اگر هم گوشی تون سامسونگه با خود همون مرورگرش بیایین و برید توی تنظیماتش و قسمت مسدودکننده تبلیغ چند تا مسدودکننده تبلیغ پیشنهاد داده یکی رو دانلود کنین مثلا

AdGuard Content Blocker خوبه.

🟥🟥🟥 این تاپیک در مورد مرورگر اپرا گفتن:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11756703/مسدود-کردن-تبلیغ-های-نی-نی-سایت?

page=1

🟪🟪🟪 این تاپیک هم در مورد مرورگر خود گوشی سامسونگ و ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11766542/

اموزش

📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙

این مرورگرها رو تا این جا معرفی کردن.

⬇️⬇️⬇️

🟥 مرورگر اپرا

🟦 مرورگر Brave

🟧 مرورگر گردو پلاس

🟩 AdBlock browser 

🟪 مرورگر خود سامسونگ و نصب AdGuard Content Blocker از داخل خود مرورگر از قسمت مسدودکننده تبلیغ

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
وای اره

🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸🟧🌸

سلام

آموزش حذف تبلیغ:

به غیر از همه ی این ها مصرف باتری هم کمتر میشه.

🟥 مرورگر اپرا رو نصب کنین بعد برید توی تنظیمات و مسدودکننده تبلیغ رو روشن کنین.

🟪 اگر هم گوشی تون سامسونگه با خود همون مرورگرش بیایین و برید توی تنظیماتش و قسمت مسدودکننده تبلیغ چند تا مسدودکننده تبلیغ پیشنهاد داده یکی رو دانلود کنین مثلا

AdGuard Content Blocker خوبه.

🟥🟥🟥 این تاپیک در مورد مرورگر اپرا گفتن:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11756703/مسدود-کردن-تبلیغ-های-نی-نی-سایت?

page=1

🟪🟪🟪 این تاپیک هم در مورد مرورگر خود گوشی سامسونگ و ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11766542/

اموزش

📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙📙

این مرورگرها رو تا این جا معرفی کردن.

⬇️⬇️⬇️

🟥 مرورگر اپرا

🟦 مرورگر Brave

🟧 مرورگر گردو پلاس

🟩 AdBlock browser 

🟪 مرورگر خود سامسونگ و نصب AdGuard Content Blocker از داخل خود مرورگر از قسمت مسدودکننده تبلیغ

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2706