2737
2734

من دارم به مدت چهار روز میام خرم آباد و دورود 

میشه لطفاً چند تا سوال دارم جواب بدین پیشاپیش تشکر می کنم 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

آیا بام خرم آباد که میگن رصد خانه داره همچنان به راهه و ارزش داره بریم ؟ و این که بلیطش می دونیین چنده ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد این که ما همه عاشق شنا هستیم ، آیا دریاچه کیو یا گهر ، مکانی برای آب بازی و شنا برای خانم ها داره ؟ برای بچه ها چی ؟ جایی که امن باشه آدم خیالش راحت باشه که اتفاقی خدای نکرده نمیغنه 

2731

ما بهار رفتیم مخمل کوه خیییییلی قشنگ بود 

یه روزم با قطار رفتیم سمت بیشه اونم خوبه فقط باید غذاتونو ببرین بام خرم آباد و دریاچه کیو هم رفتیم یه جا که خیلی دوست داشتم برم نشد آبشار تخت چو بود 

تیکر رسیدن به اهدافممم💪

سوال بعدی ، رستوران یا غذای خانگی یا بیرون بر یا فست فود ، توی خرم‌آباد یا لرستان معرفی می کنین که اول از همه تمیز باشه بعد غذاهای با کیفیت داشته باشه ؟

بعد این که ما همه عاشق شنا هستیم ، آیا دریاچه کیو یا گهر ، مکانی برای آب بازی و شنا برای خانم ها دار ...

نه نداره فقط دیدنیه شما برید سمت آبشار ها مخصوصا بیشه که خیلی قشنگه

تیکر رسیدن به اهدافممم💪

بعد آیا پارک آبی وجود داره ؟ توی نت زده فقط بروجرد پارک آبی داره ؟ آیا پارک آبی بروجرد ارزش رفتن داره ؟ به درد بخور هست 

2738
ما بهار رفتیم مخمل کوه خیییییلی قشنگ بود  یه روزم با قطار رفتیم سمت بیشه اونم خوبه فقط باید غذ ...

آبشتر تخت جو رو حتما می زارم جزو برنامه ، مرسی از راهنمایی اگه چیز خاصی نکته ای چیزی لطفا برام پیام بزار

نه نداره فقط دیدنیه شما برید سمت آبشار ها مخصوصا بیشه که خیلی قشنگه

یعنی هیچ جا نمیشه رفت تو آب ؟ آخه این همه چشمه و آبشار و رودخونه؟

یعنی هیچ جا نمیشه رفت تو آب ؟ آخه این همه چشمه و آبشار و رودخونه؟

دریاچه کیو که بستس کسی نمیتونه بره داخلش دریاچه گهر هم راهش پیاده روی زیاد داره هم خطرناکه شنیدم چند نفر غرق شدن ولی آبشار ها میشه آبتنی کرد شنا نمیشه به نظرم به جای پارک آبی و اینا برید سمت همین آبشارا 

در مورد رستورانم ما یه بار فست فود مکث رفتیم کنار دریاچه کیو رستوران پدر سالار بروجردم خوبه کبابی رضایی تو بروجردم تعریفشو شنیدم اگه جیگر دوست دارین جگروز امتحان کنین 

تیکر رسیدن به اهدافممم💪
دریاچه کیو که بستس کسی نمیتونه بره داخلش دریاچه گهر هم راهش پیاده روی زیاد داره هم خطرناکه شنیدم چند ...

ممنون عزیزم