2733
2739

من اینماه سینال واف اچ ام جی وقرص لتروزول خوردم ...۱۵ سیکلم دکتر امپول اچ سی جی زد وگف فرداشبش اقدام داشته باشم ...بعد اقدام درد تخمدان شدید گرفتم طوری ک نمیتونستم بلد شم والان ۴ روزه میگذره هنوز شکم دردم ودیگ نتونستم اقدام داشته باشم ....بنظرتون با یک بار اقدام امیدی هست باردارشم؟؟؟☹️☹️☹️☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخاطر آزادسازی تخمک درد داشتی و اسپرم تا ۵ روز میتونه تو بدن شما زنده بمون پس امکانش هست

خداکنه از ازاد سازی تخمک باشه گلم  ...اخه هیچ علایم تخمک گزاری نداشتم اصلا ترشح کشدار هم نبود ناامیدبودم بعدم ک درداومد سراغم نتونستم اقدام کنم 

یکروز قبل امپول سونودادم گلم ...ینی میگی باامپول مشکلی پیش اومده دوباره سونوبدم؟ 

میدونم عزیزم که سونو شدی ولی اگر دردت اینقدر زیاده انکان داره مثل من تخمدانت زیاد فعال شده باشه و پیچ بخوره🙄 من دچار پیچ خوردگی تخمدان شدم و مجبور به جراحی و از دست دادنش(البته ایشالله که چیزی نیست ولی کلا ترسیدم)

2740
خداکنه از ازاد سازی تخمک باشه گلم  ...اخه هیچ علایم تخمک گزاری نداشتم اصلا ترشح کشدار هم نبود ن ...

سایز تخمک بزرگ باشه معمولا آزادسازیش هم دردش زیاد تره و کلا بعضی خانم ها هرماه موقع آزادسازی درد دارن 

اگر برطرف نشد دوباره به پزشکتون مراجعه کنید که خدایی نکرده مشکل دیگه نباشه

گروه مشاوره ماتینا🤍✨️سوالی داشتید در خدمتم🌻🌱