2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این مطلب رو بخون:
http://jankaktos.blogfa.com/post-614.aspx
جاری تو با مشکل پرکاری تیروئیدش اشتباه کرده باردار شده و اشتباه کرده جنین رو نگه داشته... خودتو الکی مقایسه نکن... نمیدونم پیش کدوم دکتر رفتی که بهت گفته تا سه ماهگی صبر کن... پدر من متخصص زنانه و وقتی ازش پرسیدم گفت به هیییییچ وجه مشکلی نداره!
2731
خانومی. به دکترت بگو یکسری آزمایشات کامل برات بنویسه با سونو. این آزمایشها را آزمایشگاه نیلو بالاتر از پارک ساعی انجام میده (تحت عنوان آزمایش غربالگری) از همون آزمایشگاه هم راهنماییت میکنن که بری سونو دو کوچه پائین تر . حتما برو انجام بده و بیخود فکرهای الکی نکن.
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
وقتی میدونم که جای نگرانی نیست و میبینم الکی داری خودتو اذیت میکنی ناراحت میشم عزیم... الان باید از ...

سلام عزیزم.شما گفتی پدرتون متخصص زنانه...من امروز آی یو آی کردم رویان.و بهم شیاف پروژسترون دادن و اومدم بیرون.بعد دوباره بهم زنگ زدن گفتن برگرد آنتی بیوتیک برات بنویسیم.برای منو همسرم 14 تا سفکسیم روزی یکی و 12 تا آزیترومایسین که روز اولش رو باید 2 تا بخوریم و روزای بعد یکی...یه ژل مالیدنی هم داده فکر کنم مترونیدازول باشهنمی دونم تا چند روز.. .منشی اونجا نوشته ...آخر وقت بود و همه هم رفته بودن.مرکز رویان...می خوام بدونم من که همین امروز آی یو آی انجام دادم خوردن این داروها ضرر نداره؟اونم با هم همه؟انقدر می ترسم دارم می میرم از نگرانی...ما خیلی وقته منتظر بچه ایم و چون بچه جاریم مشکل نقص شدید داره..من خیلی استرس گرفتم

[QUOTE=41474480]این مطلب رو بخون: https://jankaktos.blogfa.com/post-614.aspx جاری تو با مشکل پرکاری تیروئیدش اشتباه ک ...[/QUOTEعزیز میشه از پدرتون بپرسید قطره گوش پلی میکسین ان اچ تو ماه دوم بارداری رو جنین ضرر داره من استفاده کردم و الان از دلهره دارم میمیرم

وقتی میدونم که جای نگرانی نیست و میبینم الکی داری خودتو اذیت میکنی ناراحت میشم عزیم... الان باید از ...

سلام شما هنوزم فعالیت دارین؟؟

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
2706