2733
2739
تو رو خدا اگه کسی بوده بیاد بگه من تو ماه اول فلوکونازول ومترونیدازول مصرف کردم و الان مدام کابوس میبینم 10 روزه که فهمیدم باردارم حتی یک شب خوب نخوابیدم شوهرم میگه مطمئن شو اگه مشکلی هست سقط کنیم نمیدونم
سلام مامان پویا
من خودم نه اما همسر پسر خالم نارسایی کلیه داشت دارو مصرف می کرد و ناخواسته باردار شد و بچه 7 ماه به دنیا اومد که مشکل داشت هر دو دستش از ساعد ناقص هستن.
نمی خوام بترسونمت چون استرس هم خیلی بده اما حتما یک دکتر برسی سلامت جنین که تو هفته 14 معمولا یک سونو داره برو چون واقعا مشکل پیش می یاره .
انشاالله که نی نی ات سالم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشگلم اتفاقا دیروز یکی از بچه ها تاپیک مشابه گذاشته بود.. من از دکتر براش پرسیدم گفت از زمانی که آزمایشش مثبت میشه دیگه مصرف نکنه... هیچ مشکلی پیش نمیاد... فلوکونازول جز دسته C هستش یعنی مضر یا بی خطر بودنش ثابت نشده... مترونیدازول تو سه ماهه اول نباید مصرف بشه و این معنیش اینه که به محض این که متوجه شدی بارداری قطعش کنی.
2731
سلام مامان پویا جون

عزیزم نترس، اول اینکه به خدا توکل کن و دوم اینکه با دکترت مشورت کن ببین دکترت چی میگه در ضمن تو سونوگرافی خیلی راحت میشه فهمید جنین نقص داره یا نه که انشاء ا... هیچی نیست ، استرس و ترس بدتره گلم اینجوری اونقدر به نی نی آسیب می رسونی که داروها کمتر...
2738
2706