2733
2739
عنوان

درد عجیب پریود.تو روخدا کمک😭

410 بازدید | 7 پست

خانمای محترم سلام.

دو دوره موقع پریودی درد خیلی وحشتناکی دارم.

احساس دفع مدفوع بهم دست میده وتخمدان هام درحد مرگ تیر میکشن و دردش رو به پشتم و رودم میزنه.

وقتی میرم دستشویی قفل میشم وفقط فریاد میکشم به حدی که انگار دارم زایمان میکنم.

میخوام برم دکتر ولی خواستم قبلش بدونم کسی تجربه ای داشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه همینن:/

نه بابا.من بیست ساله پریود میشم‌تا حالا همچین چیزی رو تجربه نکردم.

دردشدید داشتم که برم بستری بشم ولی اینسری خیلی درد بدی دارم باید ببخشید دردش میزنه به مقعدم واز جلو حس میکنم بچه داره درمیاد 

2728
اره حتما میرم. فقط خواستم ببینم کسی تجربه ای داشته یا نه.

عزیزم نتیجه ای گرفتی دکتر رفتی؟ من درد وحشتناک سمت چپ دارم فقط چپ حالت تهوع شدید میرم دستشویی مرگ رو کامل حس میکنم جیغ میکشم بعد بدنم تمام یخ می‌کنه می‌لرزیم دکتر سنوگرافی قرص پروژسترون هیچ فایده نداشت سنوگرافی واژینال رفتم گفت یه فیبروم داری اندازه فندوق

یعنی یه فیبروم آنقدر کوچیک منو تا مرگ میبره؟ خب میگن کوچیکه درمان ندارد عمل ندارن  چکار کنمممم این حالت تهوع لعنتی رو چکار کنم لعنت به این زندگی خدا تومن هزینه دکتر دارو سنو آخرشم دارم از درد میمیرم

عزیزم نتیجه ای گرفتی دکتر رفتی؟ من درد وحشتناک سمت چپ دارم فقط چپ حالت تهوع شدید میرم دستشویی مرگ رو ...

سلام عزیزم من قسمت نشد درمان کنم ماه بعدش پریود نشدم وفهمیدم باردار شدم.

ولی تا جایی که فهمیدم اندومتریوز هستش و باید درمان بشه

2740