2733
2739
میشه من درباره کاپ کیک یه سوال بپرسم اگه کسی بلده بگه؟
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تو فر که کاپ کیک درست میکنم.این کیکها وحشتناک میچسبن به کاغذ زیرش. اون دفعه کاغذشو چرب هم کردم چسبید! این کیک یزدی ها و کاپ کیک بزرگا که بیرون میخریم کاغذش خیلییی راحت در میاد
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
من حال ندارم با ارد اینا درست کنم میرم از این پودر کیکای اماده میخرم با تخم مرغ و شیر روی جلدش نوشته قاطی میکنم بعد لیوانارو روغن مالی میکنم مواد کیک میریزم توش قابلمه رو هم تا نصفه ی لیوانا که توش اب نره اب میکنم 15_20 دقیقه درب دیگم میذارم بجوشه کیک پف میکنه میاد بالا خعلی خوشمزه میشه
روی جلد کیک نوشته چقدر روغن چقدر شیر یا اب چقدر تخم مرغ بریزی چشمی دستت میاد کم کم بعد توی فنجون یا لیوان میریزی قبلشم فنجون یا لیوانتو چربش میکنی بعد میذاری تو قابلمه که تا نصف ظرف کیکت اب داشته باشه اب توی کیکا نره با بخارش پخته میشه روی حرارت شعله گاز
2740
پودر کاپ کیک نبود پودر کیک بود طعم شکلاتیشو خریدم اره خوب چربشون کن لیواناتو یا فنجون هرچی که میخوای توش درست کنی بعد موقعی که داغ هستن برعکسشون کن خودشون راحت در میان وقتی چرب باشه و داغ