2752
2734
اره ولی حق ندارن تو  مطب انجام بدن چون رادیولوژیست نیستن که ولی انجام میدن چطور البته بعضی هاشو ...

تو بیمارستان بهارلو وقت گرفتم دکتر خودم سونو داپلر نوشت برام بعد از سونوگزافی وقت نبود ک بگیرم شانسی زدم پریناتولوژی .فردا وقتمه میگم نکنه یوقت سونو نکنه چون‌من فقد بابت سونو داپلر وقت گزفتم 

خدایا ممنونم ازت ❤️🌿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو بیمارستان بهارلو وقت گرفتم دکتر خودم سونو داپلر نوشت برام بعد از سونوگزافی وقت نبود ک بگیرم شانسی ...

خوب اگه میخوای دقیق باش برو رادیولوژی چون  اینا درس سونو نخوندن که دقیق نیس و از لحاظ قانونی ممنوع  و چون بیمارستان دولتی فکر نکنم انجام بده 

2731
تو بیمارستان بهارلو وقت گرفتم دکتر خودم سونو داپلر نوشت برام بعد از سونوگزافی وقت نبود ک بگیرم شانسی ...

اگه دستگاهشوداشته باشن انجام میدن

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

عزیزم تایپیکاتونو بهش اتفاقی برخوردم انگار با کلومیفن  باردار شدین 

خواستم ببینم شما امپول ازادسازیم میزدین؟

تنبلی داشتین ؟ینی نامنظمی پریود

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
عزیزم تایپیکاتونو بهش اتفاقی برخوردم انگار با کلومیفن  باردار شدین  خواستم ببینم شما ...

ن دکترم اصلا ب من امپول نداد گفت ب رحم اسیب میزنه من سه ماه اوبوست خوردم دوماهم پودر اینفولیک تو ماه چهارم بهم کلومفین داد گفت ی ماه بخور اگ نتیجه نداد دگ نمیدم بهت تا وقتی کامل رحمت تقویت بشه من تنبلی شدید مادرزادی داشتم اصلا پری نمیشدم اما خدا خیر بده دکترمو از همون اولش بهم مثلا داروی آزاد سازی تخمک گذاری نداد بهم مکمل داد ک اونا معجزه کردن .

خدایا ممنونم ازت ❤️🌿
ن دکترم اصلا ب من امپول نداد گفت ب رحم اسیب میزنه من سه ماه اوبوست خوردم دوماهم پودر اینفولیک تو ماه ...

خدا رو شکر عزیزم از این بابت ک میگن کلومیفن ممکنه تبدیل به کیست بشه فک کردم همه دکترا واسه کلومیفن امپول میدن 

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟