2733
2734
عنوان

متخصص قند نیازمندم

36 بازدید | 4 پست

من یه نداه دهنم خیلی خشکه قند یا ندن میخورم دهنم تلخ میشه امروزم قند ناشتا با دستگاه خونگی گرفتم ۲۴۰ بود ممکنه قند باشه یا دستگاه خراب باشه؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
ببین قبلش دستتو خوب بشور،و اینکه یه بار دیگم تکرار کن اگه بازم بالا بود دیگع اشتباه نیس و برو زیز نظ ...

رفتم ازمایش ۹۱ بود

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم ازمایش ۹۱ بود

خوب خداروشکر،اخه میدونی ماهم دستکاه داریم همیشه دقیق بود،یه بار بابام دستشو خوب نشسته بود و یکم شیرین بود انگار دستش،همیشه زیر صد بود ولی دیدیم زده چهارصد،ولی خوب شست و ضدعفونی کرد و دوباره تست داد دیدیم ۹۵ بود

2731
خوب خداروشکر،اخه میدونی ماهم دستکاه داریم همیشه دقیق بود،یه بار بابام دستشو خوب نشسته بود و یکم شیری ...

ممنون دوستم