2737
2739
معمولا دکترا میگن امروز آمپول زدی فرداشب اقدام کن

دکترم گف ۳۶ ساعت بعد اقدام کن ....سری قبل ک امپول زدم ۲۴ساعت بعد(ببخشید)ترشحات سفید بیرنگ داشتم دیگ نمیدونم واس تخمک گزاری بود یان ولی  باردارنشدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترم گف ۳۶ ساعت بعد اقدام کن ....سری قبل ک امپول زدم ۲۴ساعت بعد(ببخشید)ترشحات سفید بیرنگ داشتم دیگ ...

من دو بار با این داروها همون ماه اول باردار شدم 36 ساعت بعد خیلی زیاده اقدام که اشکال نداره من یادمه  بار قبل امروز ساعت دوازده ظهر آمپول زدم دکترم گفت فردا شبش اقدام داشته باش دیگه هم اقدام نداشتم البته قبل تزریق چند شب اقدام داشتم  ولی فکر کنم با همون یکبار باردار شدم 

2731
من دو بار با این داروها همون ماه اول باردار شدم 36 ساعت بعد خیلی زیاده اقدام که اشکال نداره من یادمه ...

۳۶ساعت بعد دقیقا همین تایمی میشه ک شما میگید منم امروزساعتا۱۲ زدم وفرداشب ۱۲شب میشه ۳۶ ساعت

من دو بار با این داروها همون ماه اول باردار شدم 36 ساعت بعد خیلی زیاده اقدام که اشکال نداره من یادمه ...

من اینماه لتروزول و سینال اف و اچ ام جی زدم واچ سی جی ...گلم میشه بگی چ داروهایی مصرف کردی ؟

۳۶ساعت بعد دقیقا همین تایمی میشه ک شما میگید منم امروزساعتا۱۲ زدم وفرداشب ۱۲شب میشه ۳۶ ساعت

بله عزیزم همین میشه، حالا ان شاءالله  این ماه باردار میشی اگه شوهرت مشکل نداشته باشه این داروها خیلی اثرگذاره

2738
منم دقیقا  همین داروها رو استفاده کردم

جنسیت بچهاتون چیه ...دوس دارم دختر بشه لبنیات وسردی زیااد استفاده کردم دکتر گف پدر رحمتودراوردی با سردیجات ...دکتر میگه این داروها بیشتر بسمت پسر میبره درسته؟

از من تجربه مو بهت بگم استرس مچاله کن بنداز تو سطل ذره ای ب حامله شدنت فکر نکن از شبی ک امپول زدی تا ی هفته هر شب نزدیکی بکن زیر باسنت ی بالشت کوچولو بزار تا نیم ساعت بعد برش دار بخواب تا صبح دوساعت قبل نزدیکی خودت شوهرت با مغزیجات معجون تقویت کن 

موفق بشی.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐
جنسیت بچهاتون چیه ...دوس دارم دختر بشه لبنیات وسردی زیااد استفاده کردم دکتر گف پدر رحمتودراوردی با س ...

باز خوبه دکتر شما قبلش بهتون گقت ولی دکتر بیسواد من همش میخندید میگفت ربطی نداره ولی اکثر اونایی  که این داروها رو استفاده  کردن دیدم بچشون پسره میدونیدجرا چون لتروزول به شدت داروی قوی هست اثر گذاری سریع داره برای همین بچه پسر میشه ولی بر عکسش کلومیفن دخترزایی  بالایی داره ولی دوقلو زایی و احتمال کیست شدنش بیشتره

2706