2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کلاس های حرکات موزون مهـسـا
آموزش به صورت گروهی و خصوصی با متد جدید 09191173620
شامل :
1) آموزش رقص ایرانی یا به زبان دیگر فارسی که در دو سبک مدرن و کلاسیک آموزش داده می شود. رقص ایرانی مدرن با موسیقی امروزی که بیشتر مورد توجه جوانان می باشد و رقص کلاسیک بر پایه موسیقی ایرانی سنتی می باشد.
2)آموزش رقص عربی (عربی سالسا- عربی هندی- عربی باله- عربی ریتمیک)
3)آموزش رقص هیپ هاپ
4) آموزش رقص ترکی ولزگی 5)اموزش رقص اسپانیولی
6)آموزش ویژه برای عروس خانم ها
بانوان عزیز با شرکت در کلاس ها ما تناسب اندام ، تحرک ، شادی و نشاط همراه با تقویت روحیه را تجربه کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09191173620 تماس حاصل بفرمایید.
2714
سلام دوستان عزیزم.نلی هستم.مربی رقص.تعدادی از شاگردانم،گفتن توو این سایت درباره کلاس رقص و آموزشه من،صحبت شده و سوالاتی داشتید،بهمین خاطر ،اومدم وهر سوالی دارید درخدمتتوون هستم "آموزش حرفه ای انواع رقصها درسالن رقص(غرب تهران).بصورت ترمی.هرترم 8 جلسه.هرجلسه 1ساعت،گروهی ،نیمه خصوصی و خصوصی.هرروزغیرازجمعه ها.ازمبتدی تاپیشرفته، باطراحی ومتد جدید درخدمت شما هنرجویان عزیزمیباشم .""""" شماره تماس: 09384996162 نلی ."""""". آموزش انواع رقصها و حرکات موزون بصورت حرفه ای با طراحی و متد جدید/ازمبتدی تا پیشرفته درسالن /غرب تهران ..کلاسها بصورت ترمی میباشد-گروهی -نیمه خصوصی وخصوصی. هرترم 8 جلسه-هر جلسه 1 ساعت -هرروزهفته غیراز جمعه ها_آموزش حرکات با تک آهنگ که طراحی شده و اگر آهنگه خاصی مدنظرتون باشه، طراحی میکنم، و همچنین آموزش فیگورهای متفاوت با آهنگهای مختلف که آمادگی رقصیدن باهمه آهنگها رو داشته باشید""""
2706