2733
2734
عنوان

پافشاری شوهرم برای اینکه خیانتشو ببخشم.......

| مشاهده متن کامل بحث + 2791 بازدید | 119 پست

چون نمیخوای برس.وسی که بده سرشو میگیره میره و شکایت میکنه وبرنمیگرده.ولا اون هر دفعه بخاطر آبروش  میاد بیا بیا میگه توم احساس غرور له شدت فک میکنی اینطوری بر میگرده.ناراحت نشو این حس رو ۹۹درصد زنهای ایران گذروندیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونی چرا؟ چون مرد هستن  خودرای هستن  اشتباهم بکنن به زور بخشش میخوان و از خودگذشتگی& ...

واقعا چرا مردا اینجوری‌ان؟ خودشونو همیشه عالی میبینن و حتی اگه غلطی کنن گردن یکی دیگه میندازن که باعث شده اینا اشتباه کنن، صلاح همه رو هم میدونن، وای حرصم گرفت

دلم میخواد یه روزی نفس راحت بکشم بگم از زندگیم و انتخاب‌هام و حتی اشتباهاتم راضی‌ام، شاد باشم... 
2731

ببخش . همه مردا همینن 

فقط دوباره بچه دار نشو و اگه اموالی داره بگو به نامت کنه

من جدا شدم زندگی بعد جدایی سخته همشونم همینن

خواننده خاموش از سال ۱۳۹۰ ***   گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود.به دستت میسپارم چشمهای اشکبارم را.گل زیبای من ،باران همیشه با تو خواهد بود ❤
ببخش . همه مردا همینن  فقط دوباره بچه دار نشو و اگه اموالی داره بگو به نامت کنه من جدا شدم زن ...

همه  اینجوری نیستن !!!! کی گفته همه  همینن؟؟؟ اصن اینا مرد نیستن ! 

هنوز خیلیا وجود دارن ک بهشون میشه گفت مرد! 

چرا باید زندگیش رو سیاه کنه با کسی که هیچ فهمی از تعهد و دوست داشتن نداره ! مگه ذات آدما قابل تغییره !؟ الان ببخشه بازم ازش خیانت میبینه 

با تمام احترام به اعضای کانال 

شمایی که داری میگی جدا شو 

خدای نکرده واست اتفاق بیفته دودستی زندگیتو میچسبی 

پس احساساتی نظر ندین

بمون دختر خوب فقط مالی داره بگو به نامت بزنه

و از این به بعد هم تووو زندگیت از خودت نزن 

خواننده خاموش از سال ۱۳۹۰ ***   گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود.به دستت میسپارم چشمهای اشکبارم را.گل زیبای من ،باران همیشه با تو خواهد بود ❤
2706