2737
2739

وقتي هنوز باردار نشده بود فالو كردمش

بعد باردار شد و بچه هاي نارسش و دنبال ميكردم

وقتي حاشيه درست شد واسش بدم اومد و انفالو

خبر فوت دختر كوچولوش ناراحتم كرد 

خيلي تحت تاثير قرار گرفتم

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

نمیشناسم

ایدیش چیع

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
بابا اصلا شمر هم بود خبر فوت بچه ادمو ناراحت میکنه...نمیفهمم چرا بعضیا اینجوری میکنن...

ن والا من با خبر مردن بچه شمر ناراجت نمیشم😅

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشناسم ماجراش چیه ؟

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2728
2740
بابا اصلا شمر هم بود خبر فوت بچه ادمو ناراحت میکنه...نمیفهمم چرا بعضیا اینجوری میکنن...

برام عجيبه

اينهمه تحت تاثير كسيكه هيچوقت نديدم و ازش بدم مياد قرار بگيرم

اخه از اول بارداريش در حريان كاراش بودم

كاردرماني بچش

نميدونم از قبل ميدونستن اين بچه موندني نيست؟

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
بچش چند سالش بوده و چرا مرده؟

سه ستلش بود و بچه نارس بود

جمله اولتون جالب بود اینکه بخوایم نخوایم تحت تاثیر بلاگرها هستیم.  خوشبختانه پوچ و بی ارزش بو ...

خيلي حاشيه دارن همشون

من همشونو انفالو كردم

ولي الان خبرش پيچيده شوكه شدم