2752
2734
عنوان

سلام بیاین در باره دیه سوال دارم

234 بازدید | 15 پست

سلام شوهر من پارسال برج یک از بالای ساختمون افتاد از جای قوزک پاش سه جا شکست پلاتین گذاشتن تقریبا ۲۰ روز بیمارستان موند سه ماه هم پاش تو کچ بود  الان بدون شکایت رفتیم دنبال دیه پاش موافقت هم شده  آخه باید دوباره عمل کنه پلاتین ها رو در بیارن پول نداریم الان به نظرتون چقدر میدن ؟ بعد یه سوال دیگه دیه به روز حساب میشه یا نه همون موقع افتاده ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همون پزشک بیمه میزان آسیب رو تعیین می‌کنه بعد دیه رو میدن دیگه

اها ممنون فقط خواستم بدونم حدودا چقدر میدن میرسه پول جراحی و سه ماه خونه نشی رو بده یا نه آخه الان خیلی دست و بارمون تنگه 

اینکه چقدر میشه رو نمیدونم

برادر من تصادف کرد طرف یه پاس و دستش شکست و صورتش هم بالای ابروش بخیه خورد با کوفتگی ها ۲۰۰ میلیون دیه نوشتن 

پرداخت دیه هم بروز هست

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
اینکه چقدر میشه رو نمیدونم برادر من تصادف کرد طرف یه پاس و دستش شکست و صورتش هم بالای ابروش بخیه خو ...

یک سال پیش که افتاد پاش از سه جا شکست سه ماه تو خونه با گچ پا موندگار شد بعدم گچ  باز کرد دیگه نمیتونست خوب کار کنه الانم که یه سال گذشته کار سنگین کنه از دردش شبا بی‌خواب میشه 

اها ممنون فقط خواستم بدونم حدودا چقدر میدن میرسه پول جراحی و سه ماه خونه نشی رو بده یا نه آخه الان خ ...

نکیدونم چقدر میدن پزشک باید درصدی بگه چقدر آسیب دیده میزانن شکستگی چقدر بوده .این میشه میزان دیه .حساب خونه نشینی و از کار افتادگی جداست ب دیه ربط نداره

یک سال پیش که افتاد پاش از سه جا شکست سه ماه تو خونه با گچ پا موندگار شد بعدم گچ  باز کرد دیگه ...

کاری به موقع افتادنش نداره

حتما باید بره پزشکی قانونی طول درمان بگیره

بعدش اگه توافقی به نتیجه نرسیدین شکایت کنید 

متاسفانه اونموقع   هیچ جا نرفت الان بره درست میشه

نمیدونم عزیزم بلاخره مدارک پزشکی و بیمارستانش هست ببره حتما پزشک قانونی یه وقت از دستتون نره

2706