2737
2739
زایمان اولم طبیعی بود انقور راضی بودم که دومی رو هم طبیعی زایمان کردم دکترم هم عالی طوری بخیه زد برام که از همون اولش هیچ سوزشو ودردی نداشتم نه موقع نشستن نه موقع دستشویی ولی بچه چون درشت بود موقع زایمام اذیت شدم اگر بچت درشت نباشه و لگنت هم مناسب باشه طبیعی عالیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم _ از خانوماشون شنیدم ببشتر از عوارض بعدش میترسن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
هیچکدوم ترس نداره من هر دو رو داشتم ولی،طبیعی بهتره هیچ مشکلی هم ندارم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
هر کسی شرایط خودشو داره باید با توجه به اون دکتر تشخیص بده کدوم بهتره میتی جان طبیعی هم بخیه داره تا چند روز بعد زایمان هم نشستن و دستشویی رفتن براشون سخته شما سرکلاژ هستی نخ رو کی میکشن ?? یکی از دوستام قبل زایمان تو مطب براش کشیدن بیچاره خیلی اذیت شده بود
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740
من دوبار طبیعی زایمان کردم... یه بار هم اپاندیس عمل کردم...خییییییلی اذیت شدم. حاضرم ده تا دیگه طبیعی زایمان کنم اما دیگه زیر تیغ جراحی نرم.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
2706