2752
2734
عنوان

مامانا دوقلو سختره یا دوتا بچه با فاصله یکسال؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینطوری شما به هیچ عنوان نمیتونی برای چند دقیقه هم کنار هم تنهاشون بذاری چون بزرگتره اذیتش . میکنه . یکی میخوابه اون یکی بیدار میشه . دختر من قشنگ چند بار روی پسرم راه رفته یا غافل شدم دیدم نشسته روش یاداره یه چیزی میذاره دهنش
درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
2731
آخی باران جان راست میگی عزیزم. انشالله بزرگ میشن سختیاشون یادمون میره . من الان میگم خوبه باهم بزرگ میشن شب بیداری و همه چیز همین یکباره دیگه
یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
مثلا فاصله دوسال یا سه سال بین بچها بهتره.من خودم اگه یه بچه داشتم میزاشتم پنج سال بعد باردار بشم که اولی یه مقدار عاقلتره حتی میتونه کمک دستم باشه ولی خب فاصله یک سال به بچه بعدی سخته
چیزایکه داره ریحان میگه من تازه داره یادم میاد مثلا پوشک عوض کردن کوچیکه خیلی سخته یزرگه همش میاد بیفته روش .یا وقتی اروغشو میگیرم بزرگه از پشت سرم میاد میزنه تو سرش ههخخ. یا چندبار چنگ انداخته تو صورتش یکبارم دست زد تو چشمش . خیلییییی باید مواظب باشم
یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
من که الان دارم دوتاشون رو پوشک میکنم. تازه تا 7 ماه بارداری هم اولی رو شیر میدادم. بیرون که اصلا نمیتونم باهاشون برم. حالا شانس اوردم دخترم اصلا حسودی نمیکنه وگرنه نمیتونستم دومی رو حتی بغل کنم
درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود