2733
2734

😐😐😐

❤تو از اول گفتی بیا مثل دوتا رفیق کنار هم باشیم.( واز اون روز تو شدی تمام وجودم رفیق)(همسرم جانم) 😘❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو 

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2731
ازمایشم اشتباه شده بود 😐

عزیزم مبارک باشهههههههه😍😍😍😍😍

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
شوخی نکن واقها جایی دیه ازمایش دادی؟بعد جند روز موعدت؟

بخدا جدی میگم به پدرم گفتم ازمایش بگیر بیار.  شوهرم رفت گرفت اورد تا منفیه کلی گریه کردم بعد پدرم زنگ زد در خونه تونم بیا ازمایش تو ببر.  گفتم بابا شوهرم اورد گفت ازمایشگاه گفت اونی که شوهرت اورده اشتباه بوده 

❤تو از اول گفتی بیا مثل دوتا رفیق کنار هم باشیم.( واز اون روز تو شدی تمام وجودم رفیق)(همسرم جانم) 😘❤ 
بخدا جدی میگم به پدرم گفتم ازمایش بگیر بیار.  شوهرم رفت گرفت اورد تا منفیه کلی گریه کردم بعد پد ...

جوابشو بزار😍

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
بخدا جدی میگم به پدرم گفتم ازمایش بگیر بیار.  شوهرم رفت گرفت اورد تا منفیه کلی گریه کردم بعد پد ...

بازم  دمش گرم ازمایشگاه یکم مرام داشت گفته حقیقت رو  بعضیا سرپوش میذارم فک کنم تو اسمت  که میزنن رو لوله  خون اشتباه کردن باز شکرازمایشگاه مرام داشت

2706