2733
2734

باور کنید شرایطش نیست.از بیرون میبینن پدرشوهرم خونه داره. ولی باور کنید خونش قدیمیه نمیذاره به هیچ چیزش دست بزنیم. همه وسایلمون هم باید خودمون بخریم. هزینه عروسی هم هست.‌انقدر همه گیر میدن خستم کردن حتی آشناهای خیلی خیلی دور که اصلا رفت و امد نداریم توی خیابون هم میبینن گیر عجیبی میدن که دیر شده و فلان. گاهی میگم کاش بمیرم راحت بشم.

یبار دیگه که بهت گیر دادن بگو اگه خیلی نگرانید خودتون دست به کار شید

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مردم چند سال عقدن هنوز مراسم نگرفتن 

شما که هنوز هفت ماهه!

بعدشم هنوز که صفر تموم نشده اصن بشه به مراسم خوب گرفت ..!

واقعا چقدر مردم فضولننن وای خدا.

کسی‌بهت گفت دوباره ، در جواب بگو والا هزینش خیلی سنگین میشه و‌در‌توانمون نیست اگه شما تو‌هزینه کمک می‌کنی که خیلی خوبه و‌اوکیع 

دیگه خفه خون میگیره 

۷ ماه که دیر نشده بابا. من ۲ سال تو عقد بودم با ۳۰ سال سن.. تازه قصد جشن و عروسی هم نداشتیم😄 اهمیت ...

بخدا اعصابمو بهم میریزن. خانمه توی خیابون منو دیده چرا عروسی نمیگیری دیر شده.گفتم تازه ۷ ماهه.میگه بچه خواهر من توی ۳ ماه عروسی کرده.‌دیگه موندم جوابشو چی بدم

خب به من چه. اون خونه برای خودش داره.همه چیز داره😭😭😭

بخدا اعصابمو بهم میریزن. خانمه توی خیابون منو دیده چرا عروسی نمیگیری دیر شده.گفتم تازه ۷ ماهه.میگه ب ...

نمیدونم چی بگم.. من یکی اینجور وقتا اونقدر رک و تند جواب میدم که کسی جرات نداره سر به سرم بزاره.. مراعات فامیل فضول رو نکن. جواب بده

هرکی گفت بگو داریم تو نامزدی خوش میگذرونیم مسئولیت خاصی نداریم نمیخوایم فعلا عروسی بگیریم

بخدا انقدر گفتم خسته شدم.انقدر عصبی شدم که گاهی مجبورم ارام بخش بخورم. شوهرم هم میگه صبر کن. خب من این وسط چکار کنم😔😔

کاش منم بیشتر تو عقد میموندیم ۴۵ روزه عقد کردیم بعد صفر هم مراسم عروسی داریم الانم جهاز میچینیم همش ...

از حرف ها راحت میشی اما از نامزدی لذت نمیبری. دوران نامزدیت خوبه؟ رفتار همسرت؟

بگو تصمیم شخصیه لطفا شما که چیزی نمیدونین راجب شرایط ما نظر ندین دقیقا با همین لحنا بهشون بر میخوره ...

باور کنید گفتم. میگم هرکس شرایط خودشو داره. اصلا نگم چه کسایی همش میگن. فقط خانواده هم نه. اطرافیان هم همینن

مردم چند سال عقدن هنوز مراسم نگرفتن  شما که هنوز هفت ماهه! بعدشم هنوز که صفر تموم نشده اصن بش ...

پرروتر از اینان. تازه یکی از فامیلامون میگفت مستاجری نری.خونه بخر برو. 

اخه من توی خرجای عروسی موندم.‌بعدا با درامدمون بتونیم اجاره یه خونه خیلی معمولی بدیم هنر کردیم.خرید خونه کجا بود