2737
2734
عنوان

متخصص درد در پاسداران

75 بازدید | 9 پست

سلام وقت بخیر درد شدید کمر درام تو ورزش بچه بودم آسیب دیده هنوزم درد دارم میخوام برم پیش متخصص الان کسی اینجا تو این محدوده میشناس متخصص بهم بگه مرسی؟

دکتر درمان سردرد و میگرن های شدید اقای دکتر جواد صادقی متخصص درد هستن دکتر عالی من سر درد شدید میگرنی داشتم چند دکتر رفتم خوب نشدم تا اینکه تحت نظر دکتر جواد صادقی درمان شدم آدرس مطب اقای دکتر جواد صادقی: پاسداران نیستان دوم پلاک 170 طبقه سوم واحد 36

تلفن مطب اقای دکتر جواد صادقی : 02122882542

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متخصص درمان درد های دیابتی اقای دکتر جواد صادقی هستن مامانم دیابت نوع دو داشت و درد شدید عضلانی و بی حسی در دست  ها و پاهاش داشت و نمیتونست کارای روزانشو انجام بده تعریف دکتر جواد صادقی و زیاد شنیدم و از کرج رفتیم تا مطب دکتر جواد صادقی واقعا بهترین دکتر هستن مامانم 6 ماهه تحت نظر دکتر حالش خیلی خوبه دکتر عالی هستند دکتر صادقی

2731

دکتر متخصص درمان درد گردن دکتر جواد صادقی هستند من گردن درد داشتم و خیلی درد داشتم تحت نظر آقا ی دکتر منو رادیکولوپاتی گردن کردن و درد و بیحسی گردن منو از بین بردن و ممنونم ازشون ادرس اقای دکتر و منم از رو سایتشونو و گوگل برداشتم بری اینترنت و گوگل هست

متخصص درد😂😂😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

اوف چقدر تبلیغات

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2740

فوق تخصص درمان درد دکتر جواد صادقی  هستن من درد زانو داشتم و نمیخواستم جراحی کنم بچه بودم خورده بودم زمین و درد شدید پا داشتم رفتم تحت نظر دکتر صادقی و دکتر با تشخیص درستشون منو درمان کردن و من الان حالم خیلی خوبه و ممنونم ازشون آدرس مطب اقای دکتر جواد صادقی: پاسداران نیستان دوم پلاک 170 طبقه سوم واحد 36

تلفن مطب اقای دکتر جواد صادقی : 02122882542

دکتر متخصص درمان زانو درد شدید دکتر جواد صادقی هستن اقای دکتر بدون عمل و با تزریق زانوهای بابای منو درمان کردن و بهترین دکتر هستند عالی آدرس مطبشون تو گوگل و سایتشون هست تلفنشونو دارم میفرستم براتون 02122882542