2777
2789
سلام خانومای عزیز... نمیدونم چیه ولی یه حس مثبت و خوبی تو وجودمه که دوس دارم شما هم این حس تو وجودتون زنده بشه... راستش روز شنبه بعد مدت ها رفتم تو سایت چی نپوشیم... واقعا سایت فوق العاده ایه... دوباره مطالبشو مرور کردم از لباس گرفته تا آرایش و ... . از همون روز شنبه یه تکونی به خودم دادم حتی براش یه تاپیک زدم و گفتم حس مثبتمو به شوهرم منتقل شد .... اما فک میکردم مثل همیشه فقط واسه یه روز باشه... ولی امروز پنجشنبه اس... نزدیک یه هفته اس که تمام خونم تمیز و مرتب ظرف نشسته نمیمونه با وجود یه پسر یازده ماهه خیلی روحیه ام عوض شده صبح ها موهامو مرتب میکنم و آرایش میکنم.... تنبلی رو به کل گذاشتم کنار... واسه پوستم ارزش قائل شدم بهش میرسم.... از دیروز هم برنامه کالری شماری کرفس رو رو گوشیم نصب کردمو میخوام با کالری شماری وزن کم کنم... کمدمو طبق اون سایت حسابی مرتب کردم .... حس جذاب بودن و با کلاس بودنم تقویت شده ینی اعتماد به نفسمو بردم بالا... البته نه خیلی زیاد و افراطی.... شوهرمم تغییر روحیه امو فهمیده و بچه رو با تمام وسایلش بغل میکنه و میگه شما چیزی رو برندار تیپت به هم میخوره و کلی حواسش بهم هست.... بخدا طرز نگاه کردنش عوض شده.... دیگه فهمیدم این منم که باید تغییر کنم و واسه خودم ارزش قائل بشم تا دیگران هم اینو بفهمن .... امیدوارم اونایی که مثل من احساس بی حوصلگی و خستگی میکردن با یه جرقه از این رو به اون رو بشن... هیچ وقت فراموش نکنین شما قلب خونه اید... شاد و سلامت باشین....
در سینه دلم گم شده،تهمت به که بندم؟ غیر از تو کسی، راه در این خانه ندارد... 🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازی جان با وجود این سایت دیگه سراغ هیچ کانالی نمیری... کامل ترین سایتی هست که دیدم .... واسه یه خانوم واقعا عالیه
در سینه دلم گم شده،تهمت به که بندم؟ غیر از تو کسی، راه در این خانه ندارد... 🍀
خداروشکر میشه بیشتر توضیح بدی چکارا میکنی
چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2801