2733
2734
عنوان

امشب انتخاب رشته میکنم

240 بازدید | 12 پست

همه کد رشته های پزشکی روزانه رو میزنم ولی مطمئنم نمیارم پردیس و آزاد هم از پس هزینه اش بر نمیام

فقط میخوام یادم بمونه علاقه ام چیه

میخوام وقتی به آرزوم رسیدم قدرش رو بدونم

که یادم باشه چه قدر همه چیز اینجا سخت و نشدنیه چه قدر همه چیز برای از ما بهترونه

که موقع مهاجرت هیچ وقت دلم برای این کشور نفرین شده تنگ نشه

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پزشکی؟ مهاجرت؟ اکثر هدفت مهاجرته اشتباه نکن نرو پزشکی فقط عمرت هدر میدی 

بله میدونم مهاجرتش سخته

ولی خب یه درصد اگر نتونستم مهاجرت کنم و موندنی شدم، اینجا حداقل زندگی راحتی دارم

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
چرا مهاجرتش سخته؟

راستش خودم هم نمیدونم ولی از هر مشاور و دانشجوی پزشکی پرسیدم گفتن توی این رشته مهاجرت کردن سخت تر از رشته های دیگه است

ولی میگم به هر حال سالانه یک نفر هم نمیتونه مهاجرت کنه؟ خب من تلاش میکنم اون یه نفری میشم که اپلای میکنه میره🙂

بله میدونم مهاجرتش سخته ولی خب یه درصد اگر نتونستم مهاجرت کنم و موندنی شدم، اینجا حداقل زندگی راحتی ...

عزیزم یکم بیشتر تحقیق کن پزشکی تو دوران تحصیل که هفت سال هیچ درآمدی نداره به بعد تو دوران پزشکی عمومی هم درآمدش اندازه یه کارمند ساده یا حتی کمتر هست اون درآمد نجومی که همه ازش حرف میزنم بیست سال بعد برات میاد تازه مگه اینکه تخصص بگیری برای مطب هم الان اکثر شهر ها اشباع شده 

بازم اگر علاقه داری که دیگه حرفی نیست ولی به هوای حرف مردم نرو 

چرا مهاجرتش سخته؟

به دلیل اینکه اکثر کشور های دیگه ( کشورهای اروپایی) مدرک پزشکی و دندان و دارو  ایران رو قبول ندارن و شما اگر هم اپلای کنی باید از اول دوباره تحصیل کنی

عزیزم یکم بیشتر تحقیق کن پزشکی تو دوران تحصیل که هفت سال هیچ درآمدی نداره به بعد تو دوران پزشکی عموم ...

من همین الان هم درآمدم رو دارم ولی خب علم و کتابای پزشکی رو دوست دارم

ولی اینطور هم نیستا اتفاقا تخصص بگیری درآمد بالایی داره و بیست سال نیست عزیزم نهایت 10 سال طول بکشه

یعنی حداکثر توی سی و یک سالگی من به درآمد دلخواهم رسیدم تازه این این در حالتیه که ایران بمونم اگر مهاجرت کنم اوضاع شاید بهتر هم باشه

به دلیل اینکه اکثر کشور های دیگه ( کشورهای اروپایی) مدرک پزشکی و دندان و دارو  ایران رو قبول ند ...

یعنی نمرات و مقاله ها رو نگاه نمیکنن؟ مثلا اگر برای تخصص بخوام اپلای کنم