2737
2739
سلام دوستان.تو تل گرام بایه کانال آموزش خیاطی رایگان از مبتدی تا پیشرفته آشناشدم.عالیه.به صورت تصویری و راحت اموزش میده حتی کارا مونو میتونیم بهشون بفرستیم تا ایرادشو بگن.از اول اول خیاطی که روش اندازه گیری رو یادداده تا ...گفتم اینجا لینکشو بذارم تاشماهم استفاده کنید. اگه خوششتون اومد یه صلوات منو مهمون کنید.ممنونhttps://telegra m.me/joinchat/CKGbmTu83ME6qMhkDCudIw
نذر کردم تابیایی هرچه دارم مال تو. چشم های خسته ی پرانتظارم مال تو. یک دل دیوانه دارم باهزاران آرزو.آرزویم هیچ،قلب بیقرارم مال تو...
فقط دوستان فاصله بین a و m رو تو تل گرام لینک بردارید.
نذر کردم تابیایی هرچه دارم مال تو. چشم های خسته ی پرانتظارم مال تو. یک دل دیوانه دارم باهزاران آرزو.آرزویم هیچ،قلب بیقرارم مال تو...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرفری جون لینک رو کپی کن تو تل گرام بعد فاصله بین aو m رو بردار.بفرست تو به کس دیگه.بعد روش بزن میری توکانال.اینجا چون فاصله نمیذاشتم ارور میداد که عبارت نامناسب داره, مجبور شدم اینجوری لینکو بذارم.
من خودم خیلی خوشم اومده از این کانال.خدا ادمینشو حفظ کنه.
2738
چیجوری باید وارد شم,نمیاره که

دوستانی که میخان به صورت مجازی خیاطی رو یاد بگیرند پیشنهاد میکنم حتما به سایت آموزش خیاطی سیماکده مراجعه کنند و دوره های آموزش مجازی خیاطی رو ببیند برای مشاهده سرفصل ها و نوع محتوای آموزشی میتونید به لینک زیر در سایت سیماکده مراجعه کنید:

https://simakade.ir/online-sewing-class/

خرید اینترنتی آموزش خیاطی خانم عمرانی

یکی از راه حل های محبوب امروزه خرید اینترنتی سی دی و دی وی دی آموزش خیاطی است که می تواند برای یادگیری این هنر بسیار موثر باشد. اما قبل از خرید این کیت بهتر است بهترین بسته آموزش خیاطی و مربی آن را جویا شوید و تحقیقات لازم را انجام دهید تا هزینه ای را که صرف این کار می کنید هدر ندهید