2737
2734
عنوان

تا چه سنی انقدر بچه داری سخته؟😭😩

713 بازدید | 39 پست

۱۳ ماهشه بچم خیلی خیلی نق میزنه و گریه می‌کنه هییببچ کاری نمیتونم انجام بدم همش یا باید مشغولش کنم یا بغل

میشه بگید تا کی واقعا هیچ فهمی ندارن و انقد سخته؟؟؟؟؟

مثلا بفهمن بچه بشین من برم یه غذا بزارم لااقل😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

با بازی سرگرم نمیشه؟ 

مثلا وسایل سرگرمی بدی بشینه و بازی کنه و نیاد؟ 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2740

هیچی صد سال اولش سخته بعدم که خدایی ناکرده فوت کنیم هم دیگه از همه چیشون سر در میاریم بازم صد سال دیگش سخته

بالاترین قدرت حریم خصوصیه...ادما چیزی رو که نمیدونن نمیتونن خراب کنن.....چرا باید بقیه از رازهای زندگی شما خبر داشته باشن...بخدا اگه علیه خودتون استفاده نکنن مرهم نمیشن...

حدود ۳_۴ سالگی .

ولی بچه از وقتی دنیا بیاد تا آخر عمرمون برامون زحمت و دردسر داره هیچ وقت راحت نمیشی و با خیال آسوده برای خودت زندگی نمیکنی،هر روز غصه یک چیزیش را می خوری.

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

من یه مادرم پسرم سه سالشه   داشتم با مامانم درددل میکردم ک خیلی از بابت بچه داشتن اذیتم و مامانم گف  سختی بچه‌داشتن‌ دور‌ از جونش حتی شاید بعد از مرگ هم از بین نره  و هنوز از بابت من نگرانه😶

خیلی خوب دل‌گرمی داد بهم🤣

تو همانی که برایم همه ای❤️🫂                  همسرم تاج سرم👸🏻    پسرم نگین تاجم💎
2706