2752
2734
عنوان

گذرنامه اربعین

64 بازدید | 4 پست

سلام دوستان 

حدود ۱۵ روز پیش گذرنامه زیارتی در اداره گذر  ثبت نام کردیم و بعد ۱۰ روز فهمیدیم ک اطلاعات درست وارد نشده و...

از روزی که  صحیح ثبت شده یک پیام اومده بارکد مرسوله پستی فرستاده 

روز بعدش یک پیام اومده اسم یک شخصی نوشته ودر انتها خواسته که نحوه ارسال پست ارزیابی کنیم اما هنوز گذر نرسیده 

تو پلیس من ک استعلام میگیرم نوشته ک تحویل پست داده نشده 

آخر هفته هم بلیط داریم و نمیدونم کجا باید برم و سردرگم برای گرفتن گذر نامه هستم 

ممنون میشم کسی این مدل پیام واسش اومده چند روز بعدش گذر ب دستتش رسیده اعلام کنه 

برو تو سایت پست اون کد مرسوله رو وارد کن ببین کجاست

❌مرگ بر صهیونیست کودک کش🇮🇱❌برای کودکان مظلوم فلسطینی 🇵🇸😭                        پولدار بد می‌بینی،.                              از پول بدت نمیاد...                  دیندار بد می‌بینی،.                  از دین بدت میاد؟!             آدم باش....

عزیزم من پلیس +۱۰گذرنامه گرفتم..حالا از شما فقط زیارتیه..نمیدونم اونجا میدونن یانه..

من ۱۵م درخواست دادم..من ۲۶م رفتم پلیس+۱۰و گفتم هنوز نیومده کد ملی مو گرفت و وارد کرد و گفت ۲۳ ارسال شده..رفتم اداره پست تازه اونجا رسیده بود...شمام میخواین اداره پست برین شاید اومده باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731