2737
2739
عنوان

پریودی دختر کلاس چهارمی دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 4186 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ۲۱ سالشه تا یازده سالگی آمپول زدن، حدود ۲ سال بعدش پریود شد، راست شکمم دقیقا نمی‌دونم عوارضش چی ...

خوب رشد کرد؟

یعنی از ۶ سالگی تا یازده سالگی آمپول زده؟

من شنیدم بیشتر از دوسال آمپول نمیده دکتر

2742
منم دخترم همینطوره فعلا جلوش رو با آمپول گرفتیم اما دکترش گفته دیگه باید آمادش کنم و شروع بشه

فانتین جان دختر شما پ شد بعد جلوش رو گرفتین؟

یا دبدین علایم بلوغ داره جلوش رو گرفتین؟

2740

من وقتی ۱۱ سالم بود شدم الان ریزه میزم قدم ۱۶۲ و سینه هام هم کوچیکه و بدنم رو فرمه ۴۰ کیلوعم ۱۶ سالمه

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️
خوب رشد کرد؟ یعنی از ۶ سالگی تا یازده سالگی آمپول زده؟ من شنیدم بیشتر از دوسال آمپول نمیده دکتر

خوب هر کسی شرایطش فرق میکنه، خواهر زاده من حتی لک هم میومد ازش، چند ماه تحت نظر بود ،دکترش هم یکی از بهترین دکترهای تهرانه 

چه سنی لک میومد ازش؟ ماشالله قدش عالی

از همون ۶ سالگی، اولش موی زائد ضخیم دراومد تو ناحیه تناسلی ، بعدش ترشح زیاد و بعدش لکه بینی

دکتر هرماه آزمایش می‌گرفت ولی دید علائم داره بدتر میشه سریع آمپول شروع کرد

از همون ۶ سالگی، اولش موی زائد ضخیم دراومد تو ناحیه تناسلی ، بعدش ترشح زیاد و بعدش لکه بینی دکتر هر ...

عزیزم خیلی زود بوده ، واقعا تنها راهش آمپول بوده ، بعد از ترک آمپول ها سریع پریود شد یا نه؟

من تازه دخترم نه سالشه موی کرکی داره نگرانم با اینکه دکتر میگه ۳ سال طول میکشه تا پریود بشه یعنی همون ۱۲ سالگی ، ولی بازم میترسم که زودتر بشه

2706