2737
2739
عنوان

پکیج های نجومی تعیین رشته

374 بازدید | 34 پست

کنکور خودش به اندازه کافی هزینه بر هست از کتاب و کلاسو و ازمون بگو 

تو این بازار مافیا کنکور از تعیین رشته هم پول در میارن

از دو میلیون بگیر تا پنج تومن پکیج تعیین رشته

چخبره انقدر پول بخوای بدی

خانما شما برای تعیین رشته چه برنامه ای دارین؟

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!

خودم انتخاب رشته میکنم یه قرون به این مشاوران شارلاتان نمیدم که ۱۰۰۰ نفر رو میخوان انتخاب رشته کنن تو ۳ روز اصلا وقت نمیکنن همه رو دفت کنن

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤
خودم انتخاب رشته میکنم یه قرون به این مشاوران شارلاتان نمیدم که ۱۰۰۰ نفر رو میخوان انتخاب رشته کنن ت ...

اخه بنظر سخت میاد

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من خودم انتخاب رشته کردم 

اصلا به این چرندیات مشاورا اعتقاد ندارم 

خواهرم هروقت نصیحتش میکنم بهم میگه نخود خانوم😐😐😐 چند وقت پیش هم بهم گفت همون موقع اومدم تو سایت ی نظر دادم ی کاربر گفت تو چی میگی نخود خانوم 😮 فک کنم دلیلی داره😁 اینم داستان اسم من 
2728
والا من خودم انتخاب رشته کردم  اصلا به این چرندیات مشاورا اعتقاد ندارم

یعنی امکانش هست ؟

خودشون که میگن راه و روشی بلدن که دانشگاه خوب قبول میشی و فلان و بهمان

2738
سخت نشونش دادن که پول بگیرن

پارسال پسرعموم بخاطر اشتباه تو انتخاب رشته که خودش انجام داد تا یک ماه نتونست دانشگاه قبول شه

یعنی امکانش هست ؟ خودشون که میگن راه و روشی بلدن که دانشگاه خوب قبول میشی و فلان و بهمان

خب معلومه اینجوری میگن عزیزم 

حالا اگر استرس داری پیش ی مشاور معمولی برو همون هم کفایت میکنه گول اسم و رسم مشاوررپ نخور 

اون مشاور اگر انتخاب رشته بلد بود الان مشاور نبود 😀😀😀😀

خواهرم هروقت نصیحتش میکنم بهم میگه نخود خانوم😐😐😐 چند وقت پیش هم بهم گفت همون موقع اومدم تو سایت ی نظر دادم ی کاربر گفت تو چی میگی نخود خانوم 😮 فک کنم دلیلی داره😁 اینم داستان اسم من 
خب معلومه اینجوری میگن عزیزم  حالا اگر استرس داری پیش ی مشاور معمولی برو همون هم کفایت میکن ...

خداروشکر خیلی استرس داشتم

تو این بازار کنکور مشاورا خیلی خوب پول دراوردن 

فک کن نفری سه میلیون بگیری بخاطر انتخاب رشته

خداروشکر خیلی استرس داشتم تو این بازار کنکور مشاورا خیلی خوب پول دراوردن  فک کن نفری سه میلیو ...

واقعا پول دور ریختنه 

اونا هم می‌دونن بچه ها استرس قبولی دارن دیگ تا میتونن میچاپن

اونجا ترسیدم شناسایی شم 

ببین یه آزمون داشت چند روز پیش منم دارم این آزمون و

قبل امتحان پیام دادم که ایشالا خوب بدی بعد که برگشت درمورد سوالا پرسیدم میگه من الان خستم ناراحتم خراب کردم تو درمورد سوال میپرسی خودخواهي 

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد
اونجا ترسیدم شناسایی شم  ببین یه آزمون داشت چند روز پیش منم دارم این آزمون و قبل امتحان پیام ...

یجورایی هم راست میگه 

ادمی ک خراب می کنه امتحانو 

اعصابش به هم میریزه دیگه

بعد شما جوری حرف زی ک انگار خراب کردن امتحان و ناراحتیش برات مهم نیست و فقط دنبال سوالایی 

بنظرم چون درکش نکردی ناراحته 

2706