2733
2734

من پارسال اسنوا خریدم و خیلی از مغازه دارها در موردش سوال کردم گفت دیپوینت و کلور و اسنوا و کلا ایرانیها موتورشون یکیه فقط و فقط ظاهرا فرق داره حالا یکم تو مدل کشوها و شکل کشوها فرق داره 

ولی من اسنوا خریدم دوقلو تا الان واقعا راضیم 

حاریمم دوو ساید خرید اصلا راضی نیست

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. 𓆩𓆩🖤𓆪𓆪️

دوو ايرانيه؟؟؟اگه اره بخر 

كلور نشنيدم 

ولي تعريف از مغازه دار در مورد ديپوينت شنيدم اما يكيم ميگفت بخاطر تبليغه 

جاريم فكر كنم سايد ديپوينت داره راضيه البته زياد نميگذره از خريدش 

البته واقعا كم جاست سايد رو الجي دارم خودم واقعا جادار و بزرگه 

برا شهرستان امسال دوو بالا پاييل خريديم بد نيست مغازه دار اشنامونه گفت خوبه شايد با اين پول دو قلو مارك ديه بتوني بخريد اما اين بهتره

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام عزیزم 

پیشنهاد من خرید یخچال ساید بلانتون هست که 25 ماهم ضمانت اصالت کالا داره و 100 روزم تعویض کالا داره. می تونی از فروشگاه نظری سفارش بدی یا حضوری خریدت رو انجام بدی.

با سلام دوستای گلم، خوشحال میشم اگه سوالی در مورد لوازم خونگی دارید رو بپرسید و من پاسخگو باشم.

سلام عزیزم برای خرید بهترین یخچال بالا و پایین ایرانی من سایت راهنمای خرید بهترین ها بیک نیک رو معرفی میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول تحویل گرفتی پرداخت میکنی.

https://biknik.ir/bartarin-up-and-down-refrigerator/