2752
2734

سلاام

اگه پایه هفتم نمره ریاضی و علوممون کم باشه و هشتم متوسط ولی نهم ریاضی و علوم ۲۰ باشه تجربی میاریم؟

تو نویسنده کتاب زندگی خودت هستی زندگی بساز که پرفروش باشه قابل مطالعه قابل ارتقاء  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسر من ۱۳۰۰۰ منطقه یکه. چیکار کنیم چی بزنیم تو انتخاب. دولتی و ازاد  ممنون

سلام عزیزم

روانشناسی رشته خوب و آینده داریه که میتونن دولتی شهرای دور یا پیام نور شهر خودتون برن

اگر علاقه به روانشناسی ندارن،فوریت پزشکی و مهندسی سلامت و بهداشت هم میارن که ب نظر من فوریت رشته خوبه

سلاام اگه پایه هفتم نمره ریاضی و علوممون کم باشه و هشتم متوسط ولی نهم ریاضی و علوم ۲۰ باشه تجربی می ...

عزیزم قوانین متوسطه اول نسبت ب زمان من خیلی تغییر کرده،زمان من فقط نهم مهم بود

خب برای تجربی باید چقدر بخونیم مثلا کلاس دهم  چ کتابای تستی بخرم

۵ ساعت روزایی که مدرسه میرید،حدود ۹ ۱۰ ساعتم روزهای تعطیل

زیست خیلی سبز،فیزیک خیلی سبز و نردبام و سطحی قلمچی،ریاضی خیلی سبز و نردبام،شیمی خیلی سبز و یک کتاب دیگ

می‌خوام خودم انتخاب رشته کنم ولی بلد نیستم ، با توجه به چی الویت بندی کنم ؟ مثلا اول علاقه بعد شهر ا ...

برای رشته تجربی اول رشترو ملاک قرار بدید

بعد شهرهایی که اون رشترو دارن جدا کنید

و شهرهارو با در نظر گرفتن دوری نزدیکی،راحت زندگی کردن و سطح دانشگاه اولویت بندی کنید،یادتون باشه قراره چندین سال اون شهر زندگی کنید

مثلا من خودم اون زمان با اینک آبادان و بوشهر و اینا پزشکی داشتن نزدمشون چون زندگی اونجا برام هم سخت بود هم نمیتونستم راحت رفت و امد کنم