2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 686908 بازدید | 30918 پست
اگه ممکنه برگردونید بنده اونو قفل کنم و در کنارش تاپیک جدید بزنم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

برمیگردونم ولی الان تازه ترکیده و دوباره خیلی زود میترکه دو سه روز دیگه بگین برمیگردونم قفل کنین که نترکه

برمیگردونم ولی الان تازه ترکیده و دوباره خیلی زود میترکه دو سه روز دیگه بگین برمیگردونم قفل کنین که ...

لطف میکنید مرسی که پیگیری کردید🙏🏻🙏🏻🥰

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مگر نه اینکه سایتی  با این حجم از مخاطب یه قابلیت هایی هم باید داشته باشه دیگه  مثلا ...

همین پستتون رو دادم به مدیریت امیدوارم یک کاری کنن

سلام عزیزدلم فدات تو خوبی؟  والا قبلا خیلی پس انداز داشتم و در حال خرید طلا وسکه و...  ا ...

عزیزمممم

روزمرگیاتم دوسداشتم حتما بگو😍

صرافی نوبیتکس عضو شدی کد معرف منو بزن. برات دعا میکنم.. کد معرف 973317
2731
سلام یک تاپیک جدید با همون عنوان ایجاد کنین چون گزارشاتش خیلی زیاد شده فعلا نمیشه برگردوند و این که ...

سلام عزیزم 🌹

من اولین باری هست ک با یکی از مسئولین این تاپیک

هم کلام میشم

و از شما عزیز چن سوال دارم و مطمئنم میتونید راهنماییم کنید

چرا ک حتما شایستگی و توانایی داشتید ک همچنین سمتی

ب شما سپرده شده

اینکه ما تاپیک جدید بزنیم آیا مشکل حل میشه؟؟؟ 

آیا این سایت تازه تاسیس هستش ک بگیم اشکال نداره ب مرور مشکلاتش حل میشه؟؟؟ 

آیا این سایت نباید مدیر مدبر و آگاه ب مسائل و مشکلات برنامه ای باشه ک مدیریتش رو عهده دار شده؟؟؟ 

آیا تاپیک ما جز  مسائل مثبت و ایجاد انگیزه و امید در این 

دوران سخت ک مطمئنن خود شما هم از سختی این روزگار آگاه هستید چیز دیگه ای داره ک خارج از عرف باشه و ما بی خبر؟؟؟ 

آیا نباید قبل از اینکه حکم صادر بشه موضوع و مشکل بررسی بشه بعد حکم ترکیدن رو صادر کنید؟؟؟ 

آیا این میشه دلیل ک 11 گزارش برابر با ترکیدن هستش؟؟؟ 

الان هزار ماشالا تو هر خونه ای  تنهاچیز زیادی ک پیدا میشه سیم کارت مفت و بی ارزش هست  ک یک نفر هم میتونه 11 تا گزارش رد کنه

یا تغییر ایجاد کنید ک تاپیک قبل از ترکیدن بررسی بشه لطفاً 

یا حداقل میزان گزارش رو بالا  ببرید لطفا 

اینجوری ن شما اذیت میشد ن روح وروان ی عده ای مثل ما ک دارییم جووووووووون میکنیم ی روزنه ای برای زندگیمون روشن کنیم

با سپاس فراوان 🌹🌹🌹

وااااه نی نی یار عزیز نمیشه که هی این مردم آزارها گزارش بزنن تاپیک بترکه باید یه قانونی داشته باشین وگرنه با ۱۱ بار گزارش هر بار بترکه بعد سه چهار روز باز بشه فایده نداره لطفاااا رسیدگی کنین نمیدونم با ترکیدن این تایپک چی به اونایی میرسه که گزارش میزنن و مطمینن دو سه نفر بیشتر نیستن که چش دیدن این تاپیک رو ندارن رویای عزیز کاش شما هم یه گروه بزنین وگرنه هی اینا بخوان بترکونن اینطوری نمیشه که یا باید سایت واقعا یه قانونی بزاره که الکی با گزارش زدن ۱۱ نفر نترکه یا شما یه گروهی بزنین

سلام عزیزم 🌹 من اولین باری هست ک با یکی از مسئولین این تاپیک هم کلام میشم و از شما عزیز چن ...

سلام گزارش واسه مواقعی هست که ما نیستیم مثلا یکی تاپیک میزنه عکس میذاره یا شماره اش اشتباه میافته خب درخواست گزارش میده و حذف میشه اگر با گزارش نترکه تا بیاییم شاید شماره اش پخش بشه یا عکس بره گوگل یا یه موقع مزاحم میاد تو سایت تاپیک بد میزنه و ما نیستیم باید گزارش باشه ولی باید یاد بگیرن که فقط تاپیکهای مشکل دار رو گزارش بزنن باید فکری برای این موضوع کنیم ولی در حال حاضر وقتی امکان این نیست تاپیک جدید راه حله چون اون تاپیک گزارشاتش پر هست همین میاد تو به روز شده ها یکی می بینه گزارش میزنه میترکه یعنی با گزارش یه نفر به هر حال من درخواستتون رو میفرستم برای مدیریت

انشالله اتوسا جون بزار پیگیر این تاپیک شم میزنم آخر شب 🤲🏻🤲🏻

رویا جان پیشنهاد میکنم یه اسم متفرقه برای تاپیک جدید بذاری که برای تازه واردها یا وقتی میره پربازدیدها جلب توجه نکنه و نیان داخل. همین فضای صمیمی با همین افرادی که الان هستن خوبه دیگه تقریبا همه هم با هم و شرایط و نحوه زندگی همدیگه آشنا شدن. بازم هر جور خودت صلاح میدونی به هر حال ما که هستیم اگه بذارن

سلام عزیزای من شب همگی بخیر و نیکی باشه ❤️

باز چی شده ؟

تاپیک چرا ترکیده ؟

کی تا آخرش آنلاین بود ؟خبر داره بهمون بگه ؟

خبر سرم ساعتمو کوک کرده بودم برای یازده 🤦

با تماس رویا جون فهمیدم 😊

چقدرررر بدختن 😁فقط اینور رو میپان 

سلام گزارش واسه مواقعی هست که ما نیستیم مثلا یکی تاپیک میزنه عکس میذاره یا شماره اش اشتباه میافته خب ...

ی دنیا سپاس از محبت و همکاریتون😍

اگه میشه پیگیری کنید چون الان تو همین تاپیک

عزیزانی هستن بخاطر مشکلاااااااات زیاد

ک واقعا نیاز ب امید دارن ک بتونن

دوام بیارن و رو ب جلو برن

ممنون میشم ک در ثواب  این امید دادن‌ها و دل گرمیا شریک میشید🌹❤️

سلام سلام  به عزیزان دلم  حالتون چطوره؟ احوالتون چطوره؟  @خانم_مستقل   &nbs ...

سلام بر جیران بانوی عزیز😍

خوبی خانومم؟خوشی دیگه الحمدالله

جای خالیت واقعا احساس می‌شد ♥️

نبینم از این حرفها بزنی 

تو حالا حالا ها باید باشی 

خیلیا به داشتنت نیاز دارن عزیزم 

خودت هنوز جووونی چه لذتی از زندگیت بردی که این حرفها رو به زبون میاری ؟

حتی شوخی هم قشنگ نیست عزیزم ❤️

بیا و حلوا رو خودت خانومی کن بزن از گوگل یه حلوای خوب مجلسی درست کن ...

فک کنم وسیله هاشو تو خونه داشته باشی 😉

نداشته باشی هم برات نهایت با سی چهل تومن تمام میشه 😉

۳۸۰رو هم دویست تومن بده به یه سکه ی پنجاه سوتی 

بنداز یه گوشه بمونه 

مطمین باش ...به وقتش بهت خدمت ها خواهند کرد این سرمایه های خورد و ریزه 😍

و هشتاد تومن رو به خودت یه جایزه ی کوچلو بگیر 

یه  عطر کوچلو پر کن و یه ماه بزن و کیفش و ببر 😍

بده یه رژ خوشگل و خوش رنگ 😍 یه سال جلوی آینه بزن و جوونتر شو 😍🤩

سلام عزیزای من شب همگی بخیر و نیکی باشه ❤️ باز چی شده ؟ تاپیک چرا ترکیده ؟ کی تا آخرش آنلاین بود ...

ملت زندگیشونو ول کردن فقط چمبره زدن رو دروغای مااا ببینن ما دوباره چی دروغ میبافیم و میخواییم عقده هامون خالی کنیم 😏😏😏😏😎

آقا مابد شما خوب 

بین بداااااا میای برا چی 

برو همون پی خوبان و امثال خودت 

میدونم که میخونید و هستید 

ولی بدونید  حقیر تر از این حرفایید 

🤣🤣🤣🤣🤣

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2706