2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 680162 بازدید | 30702 پست
خدارو شکر حالت خوبه 😍😍😍😍💕🤲🤲 من کاملا درکت میکنم... من یک ماهی پا درد شدید داشتم...هی رفت ...

مرسی عزیز دلم ممنونم ازت🥰

همیشه خوب باشی عزیزم

واقعا هیچی سلامتی نمیشه این حرف نیس

دور از جون یه جای ادم چیزیش میشه ادم تازه میفهمه سلامتی نعمته

باورت میشه راضی بودم چشممو عمل کنن بازش کن تا پیداش کنن چیه تو چشمم که من تو این حالم و خوب نمیشم 

نگو اخر سر هیچی هم نبوده

خانمای فسقلی دار 😊😍 دختر من همچنان درگیر یبوست.. از دیروز زور میزد طفلی.. منم انقدر فکرم مشغول ...

چقدر خوبه که حرفای تو ذهن تو راحت بیان میکنی

برعکس من

نینیت چند وقتشه

رژیم غذایی شو چرب تر کن

کره زیاد تر استفاده کن تو غذا و صبونش

یا روغن زیتون بریز رو غذاش

البته اگه غذا خور شده باشه

خوشوقتم از آشناییت عزیزم

انشالله پولم جور میشه و بموقع تحویل صابخونه جدید میدین

نشدم فوقش سر موعد که صابخونه قبلی پول داد، بهتون یه ملت چند روزه بده تا خونه جدید حاضر بشه

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم کارت بیاد میتونی وام یک میلیونی رو بگیری . روش نقد کردن هم از راه حساب بورسی ، د ی ج ی کالا و ...

میگم همسرم گفت هرکاری میکنم فیلمی ک از خودش میگیره بفرسته آپلود نمیشه علتش چی میتونه باشه 

2731
چقدر خوبه که حرفای تو ذهن تو راحت بیان میکنی برعکس من نینیت چند وقتشه رژیم غذایی شو چرب تر ...

😁😁

من باید حرف بزنم ،نزنم داغون میشم 😁 مغزم اذیتم میکنه 🤭 بعد خیلی ب چیزی فکر کنم شب خوابشو میبینم 😐😐 دیشب خیلی فکر کابینت بودم تا صبح خواب کابینت دیدم 😐😄😄

روغن زیتون میریزم...

چرب میدم بهش

نمیدونم ربطی داره یا نه... خانواده همسرم کلا مشکل یبوست دارن..

یک ساله و سه ماهشه 🥰

مرسی عزیز دلم ممنونم ازت🥰 همیشه خوب باشی عزیزم واقعا هیچی سلامتی نمیشه این حرف نیس دور از جون یه ...

خداروشکر ک چیزی نبوده کار ب جای خیلی باریک نکشیده شده

همیشه سلامت باشی 🥲🥰❤️

امشب صاحب خونه فعلی زنگ زد 

گفت وام جور نشد میتونید امسال بشینید...

گفت سر موعد پشت نویسی کنیم

همون مبلغ و اجاره صاحب خونه جدید گفت...

خیلی شرایط بدیه خیلییییییییی...

ما ۴سال پیش اینجا اومدیم کابینت داشت اما خونه گچ بود و کمد دیواری نداشت و درا بی رنگ بود

شوهرم از کار میومد شبا اینجارو رنگ می‌کرد واااااااااااااااااااای رسما پاره میشد

(از اجاره خونه کم میکردیم اما خب خیلییییییییی خستع شد)

دارم ب این فکر می‌کنم خونه جدید هزار برابر کار داره 🙁🙁🙁🙁

گفته دیوار آشپزخونه مستحکم نیست یکی بیار بکنه سیمان کنه پشتشو

بعد نمایندگی پکیج گفته باید دیوار قسمت پکیچ سرامیک بشه...

چال چوب درا رنگ نیس

خونه رنگ نیس

درا رنگ نیس

کابینت بیارن بزنن

حمام اندازه ی نفره خیلی کوچیکه

نمیدونم چطور دخترمو حمام کنم..

هوووف....ب خستگی شوهرم فکر میکنم غصم میگیره..

ی طرف سال دیگه باید پاشیم از اینجا

ی طرف میگم اینجا واحد بغلی پول خاور کارگر نمیدیم...

مغزمون پوکیده...

خوشحال بودم خونه گرفتیم

ب کاراش فکر میکنم میخوام زار زار گریه کنم 😔😔😔😔

نمیدونم چی درسته چی غلط 🥺🥺🥺

امشب صاحب خونه فعلی زنگ زد  گفت وام جور نشد میتونید امسال بشینید... گفت سر موعد پشت نویسی کنی ...

عاطفه جان به نظرم به صاحبخونه جدید بگید باید خونه رو براتون تعمیر کنه تا حدودی و شما هم یک ماه بیشتر مهلت بگیرید و بعد برید خونه جدید چرا باید خودتون تعمیرات رو انجام بدید ؟

امشب صاحب خونه فعلی زنگ زد  گفت وام جور نشد میتونید امسال بشینید... گفت سر موعد پشت نویسی کنی ...

خب عزیزم مگه نمیگی صاحبخونه اتون گفته یه سالم همین جایی که هستین بشینین؟بهتر نیس بجای اینکه این همه کار انجام بدیدبراخونه جدید، امسالم همین خونه روتمدید کنین؟

میگم همسرم گفت هرکاری میکنم فیلمی ک از خودش میگیره بفرسته آپلود نمیشه علتش چی میتونه باشه 

محی باید صورتش کامل تو کادر باشه 

و پشتش نور نباشه به نوعی نورش کافی باشه 

اگع درست فیلمو بگیره کادر دایره ای سبز میشه

عاطفه جان سلام عزیزم 

ولی من متوجه نشدم چی شد 

خب مگه نه صاحب خونه فعلی گفته یک سال دیگه بشینید پس دیکه چرا باید کارهای خونه جدید رو انجام بدید؟؟ نمی‌ خاید بمونید خونه خودتون؟؟

صبح مدرسه می‌رفتم، به دلم افتاد براتون عکس بگیرم😁😁 کوه آرارات در ترکیه  (اون کوهی که ب ...

ای جونمممم مرسی گورچین جون که مارو هم تو دیدن این زیبایی ها شریک کردی 

چقدم دلم خواست😍😍😍😍🥹

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2706