2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 693935 بازدید | 31213 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانم های مقتصد قیمت طلا رو چجوری حساب میکنین؟

قیمت هر گرم طلای تابلو + درصد سود و اجرت رو ضربدر وزن طلات میکنی

مثلا اگر طلا گرمی ۳۵۰۰ باشه و مثلا قراره ۷ درصد سود بدی

۳۵۰۰ رو ضربدر ۰/۰۷ + ۳۵۰۰ 

جواب رو ضربدر وزن طلا میکنی

@masumehjoon     سلام معصومه جونم خوب هستی عزیزم  ی راهنمایی میکنی منو  در م ...

همسر من که کلی ولخرجی می کنه ، اون پولا هم اصن به چشش نمیاد😁

منم یه مدت بهش میگفتم، میگف تو حس خرید منو میپرونی🤣

منم دیگه چیزی نمیگم 

before i die i want to be happy and make others happy
از نظر مالی اصلا به روی خودت نیار اگه همسرتم چیزی گفت توجه نکن بچه ۵ ساله فقط محبت میخاد با یه لب ...

همسرم بعدا گفت که این خانواده تصادف بدی کردن و همه دار رو ندارشون رو خرج عمل و دارو و ... مادر خانواده کردن و اینکه پدرش نتونست یک خوراکی چیزی بخره بده دخترش و پول ما رو هم پس بده.☹️

همسرم می‌گفت غرور یه پدر شکست.

و من مقصر نبودم...

این دو جلسه که اصلا نیومدن🤔

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
از نظر مالی اصلا به روی خودت نیار اگه همسرتم چیزی گفت توجه نکن بچه ۵ ساله فقط محبت میخاد با یه لب ...

همسرم بعدا گفت که این خانواده تصادف بدی کردن و همه دار رو ندارشون رو خرج عمل و دارو و ... مادر خانواده کردن و اینکه پدرش نتونست یک خوراکی چیزی بخره بده دخترش و پول ما رو هم پس بده.☹️

و من مقصر نبودم...

و من مقصر نبودم...

@masumehjoon     سلام معصومه جونم خوب هستی عزیزم  ی راهنمایی میکنی منو  در م ...

سلام عزیزم ❤️ درکت میکنم که به فکر زندگیت باشی 

ولی از این به بعد نگووو ...بذار همسرتون خودش به فکر باشه 

فقط کاری که از دستت بر میاد اینکه اون یه هفته مونده ... به اجاره و بعد چند روزش که دستتون خالی شده 

لیست نده به همسرت که اومدنی فلان چیز بگیر ...از این لحاظ فقط یه ذره درک کن والسلام 

دیگه نگو که نگیر اجاره داریم 👌کم توقع نباش عزیزم 

برعکس پر توقع هم نباش...اعتدال رو نگه دار 

مطمین باش همسرت خودش می‌دونه که چقدر باید خرید کنه چه چند روز دیگه وقت اجارتون نمونه  👌

گرفت ..بکو خدا به جیبت و مالت هزاران برکت بده عزیزم 

خودت رو لایق بدون  عزیزم ♥️...خسیس بارش نیار 

وقتی گرفت قدردانی کن و ...خوب مدیریت کن که چیزی بیرون نره

مابقی اش رو بذار به عهده ی همسرت 👌

همسر من که کلی ولخرجی می کنه ، اون پولا هم اصن به چشش نمیاد😁 منم یه مدت بهش میگفتم، میگف تو حس خری ...

عه مث همن ک برا منو میگه وقتی دست پر میام آرامش دارم 🙂🙂🙂خداروشکر 

منم چیزی نمیگم پس 

البته از شما محبت میخاد از پدر و مادر همه چیز گفتم بگم سو برداشت نشه یه وقت

آآخ خوبه که گفتی وگرنه من ناراحت میشدم ازت🤪

همه چیزرززز میخاد واااای خدا همهههه چیزرززززز 

من دیگه داوطلبانه میخام برم تیمارستان بستری بشم 🤕🤕🤕

یعنی هیچی ازم نمونده با این 3تااا هیییچی

یک ساعت بعد از پیام قبلی، در حال خریدن بیبی چک، لعنتی اینو الان باید بگی که از پدر و مادر همه چی ...

😂😂😂😂

من امشب رسما از آوردن بچه سوم ابراز پشیمانی کردم جیران

یعنی درحد عجیب و غریبی شیطونه 

آخه چرا بچه های من باید اینقدرررررر شیطنت داشته باشن 😭😭😭

2706