2733
2734
عنوان

مردها خیانت میکنن زنها قوی میشن

319 بازدید | 8 پست

وقتی از شوهرت خیانت میبینی بار اول میمیری

فکر میکنی دنیا به اخر رسیده خودت رو زشت و کم میبینی

فکر میکنی یکی قراره بیاد و دسترنج سالها زحمتت رو از چنگت در بیاره

مثل روح سرگردان میشی اون کیه اون کیه که از توبهتره

ولی هر بار که تکرار میشه تو قوی و قوی تر میشی انقدر قوی که اگه اونو تو بغل تمام زنهای شهرم ببینی دیگه ناراحت نمیشی چون تو قوی شدی تو زنده شدی و اونه که مرده

وقتی به این مرحله رسیدی به خودت افتخار میکنی چون دیکه وابسته نیستی و از این به بعد اونه که سمت تو میاد اونه که بی قراریاش شروع میشه ولی هیچوقت دیکه نمیتونه تو رو داشته باشه چون تو سابق دیگه مُردی

شرط چاقو مُرد

وای خدایا انگار این تاپیکو من نوشتم، دفعه اول حس کردم از این درد میمیرم، چه روزایی رو گذروندم میگفتم کاش من هم ج، ن، د، ه، بودم منم دوست داشتی کاش زشت بودم شاید عزیزتر میشدم واست، دفعه دوم سروصدا کردم شب زدم بیرون تا صبح تو حرم گریه کردم دفعه سوم به روم نیاوردم فقط دعوامون که شد تو دعوا با تیکه بهش فهموندم که میدونم دفعه چهارم گوشیشو جا گذاشته بود سریع برگشت گفتم بیچاره پیام داد من به جات جواب دادم بیا بقیه اشو خودت جواب بده و بعد اون دیگه اگه میخواست حاضر بودم خودم خونه رو خالی کنم که بیارش خونه فقط گفته بودم تحت هیچ شرایطی حق نداره بهم دست بزنه یا کنارم بخوابه و دقیقا زمانی که فکرشم نمیکردو تلاش میکرد شاید دوباره آدم سابق بشم ازش جدا شدم بدون ذره ای ناراحتی حتی خوشحالم بودم  و اون بود که بعدش التماس میکرد برگرد اما دیگه اون منه سابق مُرده بود. 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم حرفات خیلی خوبه و ارومم میکنه فک میکنم خیلی عاقل هستید میشه درخواستمو قبول کنی گمت نکنم

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم ❤️.                                  متاهل و متعهد 💜                                                           لطفا اقایون درخواست ندن ممنون               
سلام چشم

ممنونم 🙏💜

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم ❤️.                                  متاهل و متعهد 💜                                                           لطفا اقایون درخواست ندن ممنون               
2740