2737
2734
عنوان

مامان های تیر 96

| مشاهده متن کامل بحث + 133277 بازدید | 20698 پست
مامی جوجو پس منو شما هفته مون باهمه😍من دکترم نیک نفسه، بله همونجا زایمان میکنم... خوبه دیگه همونجا. از چند نفر پرس و جو کردم همشون راضی بودن. هم طبیعی هم سزمیگفتن هم رسیدگیشون خوبه هم کادرشون مهربونن هم دم و دستگاهشون مجهزه...تو محدوده ترافیک هم نیست

به سلامتي انشالله ،،،، من هم با وسواس، همونجارو انتخاب كردم ، يعني خيلي جاهارو ديدم و در نهايت احساس كردم اونجا آرامش بيشتري دارم ، فقط اميدوارم سزارين خيلي عالي و راحتي داشته باشم ، زايمان طبيعي محال ممكنه تن بدم. وضعيت ني ني هم بريچه خداروشكر.

خداي مهربون به ما سخت نگير
منم از اپیلاسیون تو این ایام میترسم.مرتب شیو میکنم. خودم ک نمیتونم. خیلی ببخشیدا همسرم برام انجام میده. ینی خودش ازم خاست ک تو اینکار کمکم کنه. بچه خوبیه، ناخنای پامم میگیره😄😉

😁😁😁😁😁😁😄😂😂😂😂خدا حفظش کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به سلامتي انشالله ،،،، من هم با وسواس، همونجارو انتخاب كردم ، يعني خيلي جاهارو ديدم و در نهايت احساس كردم اونجا آرامش بيشتري دارم ، فقط اميدوارم سزارين خيلي عالي و راحتي داشته باشم ، زايمان طبيعي محال ممكنه تن بدم. وضعيت ني ني هم بريچه خداروشكر.

مامی جون تیکرامون مث همه.منم اخرین بار بریچ بود ولی فک کنم چرخیده ناکس

تاریخ سزارین رو کی بهتون دادن نداجان؟

دکترتون هم دکترخوبیه، خیلی تعریفشو شنیدم.

2728
مرسی عزیزم. تو این دو هفته روزی روزی سه لیتر تا سه لیتر و نیم آب خالی میخوردم.. حالا بیشترش میکنم... توکل به خدا

انشاالله اب دورش زیاد میشه و نگرانیهات تموم بشه عزیزم

لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
دور و بر ناف میزنه. مال من اوایل عرضی بود سر سمت چپ پاها راست. بعد چرخید چرخید تا از ماه هشت دو بار رفتم سونو بریچ مونده دیگه. چون اب دورش کمه مال من نمیچرخه دیگه...ولی شما تا هفته های اخر وقت داره بچرخه.

ماا من کلا بریچ بود اخرین سونو زده سفالیک ولی مشکل اینه هنوز توی پهلوها فقط حس میکردم که دیروز ویروس جدید اسهال استفراغ رو گرفتم و تا شب بیمارستان بودم و توی سونوها مطمئن شدم چرخیده و سفالیکه.

بچه ها چرا گروه تل گرام نمیزنید؟راحت تر نیستید اونجا؟

لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
2738
خدایا ازت ممنونم دیگه اخر خط بودم داشتم دق میکردم دعا کنید جواب از هم مثبت بشه اولین بارمه تست مثبت میبینم

خداروشکر عسلی خانوم... به به مبارکت باشه... من دوروز بعد بی بی چک رفتم آز. ک درواقع دوروز از موعدم میگذشت. 

انشاله ک آز هم مثبته...

مبارک باشه 

خدایا ازت ممنونم دیگه اخر خط بودم داشتم دق میکردم دعا کنید جواب از هم مثبت بشه اولین بارمه تست مثبت میبینم

ﺁﺧﻲ ﺟﺎﻥ ﭼﻘﺪﺭ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺷﺪﻡ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺑﺮاﺕ. ﻣﻨم ﻛﻪ ﺑﻴﺒﻲ م ﻣﺜﺒﺖ ﺷﺪ ﺩﻛﺘﺮ ﮔﻔﺖ ﻧﺮﻭ ﺯﻭﺩ ﺁﺯﻣﺎﻳﺶ ﻳﻪ ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺑﺰاﺭ ﺑﮕﺬﺭﻩ ﺑﻌﺪ ﺑﺮﻭ ﻛﻪ ﺑﺘﺎ ﺑﺎﻻ ﺑﺮﻩ

مرسی عزیزم. تو این دو هفته روزی روزی سه لیتر تا سه لیتر و نیم آب خالی میخوردم.. حالا بیشترش میکنم... توکل به خدا

دیبا جون خوب کاری میکنی تا میتونی مایعات مخصوصا آب بخور استراحتم زیاد بگن آمپولم که زدی گلم دیگه خیالت راحت 

ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻣﺮﺣﻠﻪ اﻭﻝ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺩﻛﺘﺮا اﻭﻣﺪ و ﻣﻦ 4ﺷﻬﺮ ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻡ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ. ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻣﺸﻬﺪ ﺭﺷﺘﻪ ﻣﻨﻮ ﻧﺪاﺭﻩ ﺩﻛﺘﺮاﺷﻮ. اﺯ ﻳﻪ ﻃﺮﻑ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ و اﺯ ﻳﻪ ﻃﺮﻑ ﻧﺎﺭاﺣﺖ. ﺷﻬﺮاﻱ ﺯﻧﺠﺎﻥ و ﺗﺒﺮﻳﺰ و اﺭﺩﺑﻴﻞ و ﻟﺮﺳﺘﺎﻥ ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻡ.ﻛﻼ ﺷﻬﺮ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻫﻢ ﻧﺪاﺭﻩ ﺑﻪ ﺟﺰ اﻳﻨﺎ و ﺗﻬﺮاﻥ..ﻫﺮﺟﻮﺭ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮﻡ ﺳﺨﺘﻤﻪ ﻭﻟﻲ ﻧﺎﺭاﺣﺘﻢ ﻫﺴﺘﻢ..اﮔﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﻮﺩﻳﻦ ﭼﻴﻜﺎﺭ ﻣﻴﻜﺮﺩﻳﻦ?ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻳﻨﻜﻪ اﻻﻥ 8ﻣﺎﻫﻪ ﺣﺎﻣﻠﻪ اﻡ و اﮔﻪ ﺑﺨﻮاﻡ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻭ ﺳﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﻳﻜﻪ ﺭاﻩ ﺑﻴﻔﺘﻢ ﺑﺮﻡ ﺑﺮاﻱ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺷﻬﺮﻫﺎ

عزیزم انشالله بهترین تصمیم بگیری که در آینده پشیمون نشی. شرلیط زندگی و کار همسرت و همه چی روبسنج...شایدبتونی یه سالی مرخصی از دانشگا بگیری ولی بعدش باید برنامه ریزی کنی.... انشالله هر چی خیرتونه همون میشه

منم از اپیلاسیون تو این ایام میترسم.مرتب شیو میکنم. خودم ک نمیتونم. خیلی ببخشیدا همسرم برام انجام میده. ینی خودش ازم خاست ک تو اینکار کمکم کنه. بچه خوبیه، ناخنای پامم میگیره😄😉

ها ها ها حلما راست گوییت منو کشته... منم از شوهرم کمک میگیرم ولی رون نشد بگم😂 بعضی وقتا البته.... ناخنامم میگیره واقعا نمیتونم اونقد خم شم... 

2706