2733
2739
عنوان

مامان های تیر 96

| مشاهده متن کامل بحث + 133277 بازدید | 20698 پست
فک نکنم اپیلاسیون برا ماها که درد داریم خوب باشه. پوست در حالت عادی اپیلاسیون میکنی یه روز میسوزه وای به حال الان که نازک شده ... البته شماها که درد ندارین برین

یعنی ممکنه خطرناک باشه؟منم درد دارم توی ببخشید واژن و ران پام.خیلی ام زیاده

خيلي از خانم هاي باردار تا اخر ماه نهم ميرن اپيلاسيون ، خيلي رايجه، ديگه الان كه اپيلاسيون ها انقد حرفه ايه دردي حس نميشه، ولي به نظرم اگر كسي تا حالا خيلي انجام نداده و ميترسه و استرس و درد و .... ميگيره نره بهتره

خداي مهربون به ما سخت نگير

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یبارگفت تنبلی داری بادا رو تخمک شد ۲۲باردارنشدم یبار گفت عفونت وزخم داری بعدش دوباره دارو دادتخمدان راست تخمک داشتم باردارنشدم بعد رفتم عکس رنگی گفت تخمدان راست بستس اما چپ باز که اون سه تا تخمک داره بازم نشدم باردار شوهرمم سالمه

اولا اصلا امیدتو از دست نده به خدای مهربون اعتماد کن عزیزم... نه زود نه دیر اونوقت که بهترین زمان برات انشالله دامنتو سبز میکنه.... بیخیال فکر و خیال و حرفای بقیه شو و از زندگی دونفرتون استفاده کن. بزا حواست پرت شه.... تو مرحله بعد تو هر شهری هستی به دکتر خوب پیدا کن. خیلیا که الان اینجان قبل بارداری لحظات سختی داشتیم ناامید شدیم. شایدزمانش کمتر یا بیشتر شده ولی گذروندیم... ما هم برات دعا میکنیم

ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻣﺮﺣﻠﻪ اﻭﻝ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺩﻛﺘﺮا اﻭﻣﺪ و ﻣﻦ 4ﺷﻬﺮ ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻡ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ. ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻣﺸﻬﺪ ﺭﺷﺘﻪ ﻣﻨﻮ ﻧﺪاﺭﻩ ﺩﻛﺘﺮاﺷﻮ. اﺯ ﻳﻪ ﻃﺮﻑ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ و اﺯ ﻳﻪ ﻃﺮﻑ ﻧﺎﺭاﺣﺖ. ﺷﻬﺮاﻱ ﺯﻧﺠﺎﻥ و ﺗﺒﺮﻳﺰ و اﺭﺩﺑﻴﻞ و ﻟﺮﺳﺘﺎﻥ ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻡ.ﻛﻼ ﺷﻬﺮ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻫﻢ ﻧﺪاﺭﻩ ﺑﻪ ﺟﺰ اﻳﻨﺎ و ﺗﻬﺮاﻥ..ﻫﺮﺟﻮﺭ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮﻡ ﺳﺨﺘﻤﻪ ﻭﻟﻲ ﻧﺎﺭاﺣﺘﻢ ﻫﺴﺘﻢ..اﮔﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﻮﺩﻳﻦ ﭼﻴﻜﺎﺭ ﻣﻴﻜﺮﺩﻳﻦ?ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻳﻨﻜﻪ اﻻﻥ 8ﻣﺎﻫﻪ ﺣﺎﻣﻠﻪ اﻡ و اﮔﻪ ﺑﺨﻮاﻡ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻭ ﺳﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﻳﻜﻪ ﺭاﻩ ﺑﻴﻔﺘﻢ ﺑﺮﻡ ﺑﺮاﻱ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺷﻬﺮﻫﺎ

اخه میترسم جلوتر بیاد بچهچون طبیعی می خوام

بابا اونجوریم نیس من در مورد سزارین میدونم که کمک بهیار میبرت قبل عمل تو یه اتاق و اگه مرتب نباشی خودش مرتب میکنه چون خیلیا یهوو کیسه اب پاره میشه و بخیه که نمیان رو شکم شیو نشده بزنن در مورد طبیعیم حتما چک میشی... حتی خواهر من گفته بود که شیو کرده خانومه گفته بود من جریمه میشم باید چکتون کنم...

یعنی ممکنه خطرناک باشه؟منم درد دارم توی ببخشید واژن و ران پام.خیلی ام زیاده

عزیزم من هر چن روز شیو میکنم با اینکه سخته ولی با یه اینه کوچیک میتونین.... خیلیا اپی میکنن اما من میترسم

2738
بابا اونجوریم نیس من در مورد سزارین میدونم که کمک بهیار میبرت قبل عمل تو یه اتاق و اگه مرتب نباشی خودش مرتب میکنه چون خیلیا یهوو کیسه اب پاره میشه و بخیه که نمیان رو شکم شیو نشده بزنن در مورد طبیعیم حتما چک میشی... حتی خواهر من گفته بود که شیو کرده خانومه گفته بود من جریمه میشم باید چکتون کنم...

خیلی در این مورد دلهوره دارم

میخوام همون اپیلاسیون کنم

خودایا شکور.بوچ بوچ😙😚😘😍
ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻣﺮﺣﻠﻪ اﻭﻝ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺩﻛﺘﺮا اﻭﻣﺪ و ﻣﻦ 4ﺷﻬﺮ ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻡ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ. ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻣﺸﻬﺪ ﺭﺷﺘﻪ ﻣﻨﻮ ﻧﺪاﺭﻩ ﺩﻛﺘﺮاﺷﻮ. اﺯ ﻳﻪ ﻃﺮﻑ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ و اﺯ ﻳﻪ ﻃﺮﻑ ﻧﺎﺭاﺣﺖ. ﺷﻬﺮاﻱ ﺯﻧﺠﺎﻥ و ﺗﺒﺮﻳﺰ و اﺭﺩﺑﻴﻞ و ﻟﺮﺳﺘﺎﻥ ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻡ.ﻛﻼ ﺷﻬﺮ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻫﻢ ﻧﺪاﺭﻩ ﺑﻪ ﺟﺰ اﻳﻨﺎ و ﺗﻬﺮاﻥ..ﻫﺮﺟﻮﺭ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮﻡ ﺳﺨﺘﻤﻪ ﻭﻟﻲ ﻧﺎﺭاﺣﺘﻢ ﻫﺴﺘﻢ..اﮔﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﻮﺩﻳﻦ ﭼﻴﻜﺎﺭ ﻣﻴﻜﺮﺩﻳﻦ?ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻳﻨﻜﻪ اﻻﻥ 8ﻣﺎﻫﻪ ﺣﺎﻣﻠﻪ اﻡ و اﮔﻪ ﺑﺨﻮاﻡ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻭ ﺳﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﻳﻜﻪ ﺭاﻩ ﺑﻴﻔﺘﻢ ﺑﺮﻡ ﺑﺮاﻱ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺷﻬﺮﻫﺎ

دست روي دلم نذار ... من مصاحبه تهران رو بي خيال شدم با اينكه خودم تهرانم... و اينكه برام خيلي مهم بود ... اخرين ساليه كه ميتونم از امتياز دكتري بدون ازمون بخاطر معدل بالا و مقاله هام استفاده كنم ولي بيخيال شدم ،،، حتي پذيرش داشتم ميگرفتم از دانشگاه پاريس اونم كنسل شد... همه اينا رو موكول كردم به وقتي كه جوجه ام از اب و گل دربياد 

دست روي دلم نذار ... من مصاحبه تهران رو بي خيال شدم با اينكه خودم تهرانم... و اينكه برام خيلي مهم بود ... اخرين ساليه كه ميتونم از امتياز دكتري بدون ازمون بخاطر معدل بالا و مقاله هام استفاده كنم ولي بيخيال شدم ،،، حتي پذيرش داشتم ميگرفتم از دانشگاه پاريس اونم كنسل شد... همه اينا رو موكول كردم به وقتي كه جوجه ام از اب و گل دربياد

وای جدی؟ من اگه بودم شهر خودمو میرفتم. البته حتما بهترین تصمیم رو گرفتی.میتونی مرخصی بگیری.واسه من شهرای خیلی دوره اصلا امکان نداره بشه رفت  

وای جدی؟ من اگه بودم شهر خودمو میرفتم. البته حتما بهترین تصمیم رو گرفتی.میتونی مرخصی بگیری.واسه من شهرای خیلی دوره اصلا امکان نداره بشه رفت

اخه هميشه با بهترين امادگي علمي پيش اساتيد رشته ام حاضر شدم ،،، ولي بارداري باعث شده حافظه ام مختل بشه ،،، به نظرم وجهه خوبي هم نداره با شكم بارداري برم مصاحبه ،،، اصلا شيك نيست ،،، از طرفي الان بچه ، بزرگترين و مهم ترين سرمايه گذاري زندگي مونه.

اخه هميشه با بهترين امادگي علمي پيش اساتيد رشته ام حاضر شدم ،،، ولي بارداري باعث شده حافظه ام مختل بشه ،،، به نظرم وجهه خوبي هم نداره با شكم بارداري برم مصاحبه ،،، اصلا شيك نيست ،،، از طرفي الان بچه ، بزرگترين و مهم ترين سرمايه گذاري زندگي مونه.

آره منم همین نظر رو دارم. قربون نی نی م بشم فدای سرشون اصلا    

مامی جوجو پس منو شما هفته مون باهمه😍

من دکترم نیک نفسه، بله همونجا زایمان میکنم... خوبه دیگه همونجا. از چند نفر پرس و جو کردم همشون راضی بودن. هم طبیعی هم سز

میگفتن هم رسیدگیشون خوبه هم کادرشون مهربونن هم دم و دستگاهشون مجهزه...

تو محدوده ترافیک هم نیست

2706