2733
2734
عنوان

خیسانده میخک ضد ریزش مو🌱🌱🌱👍

| مشاهده متن کامل بحث + 7278 بازدید | 38 پست
مال من ملی کیستیک و تیرویید  میگن رویش زیادی میاره  کجاهای سرت خالی شده ؟ هروقت زدیننیج ...

من پلی کیستیک و کم کاری تیروئید دارم ولی وقتی از تخم شنبلیله و میخک استفاده میکنم ریزشم خیلی کم میشه

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
من پلی کیستیک و کم کاری تیروئید دارم ولی وقتی از تخم شنبلیله و میخک استفاده میکنم ریزشم خیلی کم میشه

عین من . چندساله پلی و کم کاری داری ؟ کجاهای سرت خالی شده ؟؟؟؟ من فرقم باز شده با وسط سر و پشت سرم .  شنبلیله و میخکو هفته ای چندبار میزنی هرکدومو ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عین من . چندساله پلی و کم کاری داری ؟ کجاهای سرت خالی شده ؟؟؟؟ من فرقم باز شده با وسط سر و پشت سرم . ...

از نوجوانی دارم ، پنج شش سال هم هست که مشکل تیرویید دارم ، ریزشمم عین چیزایی که گفتی ، بیست تا دونه میخکو میریزم تو اب دو روز بعد میذارم تو یخچال، هر موقع میخوام برم حموم اسپری میکنم به کف سرم یه نایلون میکشم بعد نیم ساعت میشورم 

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
2731
چندماهه میزنی هرکدومو ؟موهات چقد پرشده ؟ درحدی هست ک اطرافیان بگن ؟

هر موقع حالشو داشته باشم میزنم، فرقم پر نشده ولی موهای ریز دراومده، یه مدت هم روزانه جوشانده دم اسب،رزماری‌ و مریم گلی به ریشه مو اسپری میکردم و ماساژ میدادم ،واسه رشد قدی خیلی خوب جواب میده چلی چون مشکل داخلی فعلا حل نشده زود زود موخوره میگیره 

هر موقع حالشو داشته باشم میزنم، فرقم پر نشده ولی موهای ریز دراومده، یه مدت هم روزانه جوشانده دم اسب، ...

وای توان عین منی ک ببین منم از ۱۵ سالگی پلی کیستیک دارم و ۱۳ ساله موهام موخوره میزنه تا ب شونه میرسه موخوره میزنه مجبورم کوتاه کنم . تقریبا ۵.۶ سالم هست کم کاری خفیف تیرویید .الان شما قرص میخوری براتیرویید؟ تیروییدت قبل و بعد قرص چند شده بود ؟

منم ی تایمی میخک میزدم ولی حس میکنم رویش نمیداد یا موهای نازک رویش میداد . چندماهه هرکدومو میزنی

از نوجوانی دارم ، پنج شش سال هم هست که مشکل تیرویید دارم ، ریزشمم عین چیزایی که گفتی ، بیست تا دونه ...

جوشونده هارو فصلای گرمم میزنی بهت ریزش نمیده ؟ رویش میداد جوشونده ؟ چندناه زدی جوشونده هارو ؟

وای توان عین منی ک ببین منم از ۱۵ سالگی پلی کیستیک دارم و ۱۳ ساله موهام موخوره میزنه تا ب شونه میرسه ...

اره لووتیروکسین میخورم دقیق یادم نیست ولی الان بهتره، موهام زمان نوجوانی خوب بود بعدش کم کم ریزشش شروع شد الانم که موهام بی جون و گربه ای شده موخوره چروک هم داره

راستش دست و پا شکسته میزنم، الان چند روزه دو بار در طول روز میخک اسپری میکنم 

جوشونده هارو فصلای گرمم میزنی بهت ریزش نمیده ؟ رویش میداد جوشونده ؟ چندناه زدی جوشونده هارو ؟

اره میزنم چند تاشو با هم قاطی میکنم، راستش همین جوشونده ها کمک کرد موهام رشد قدی داشته باشه وگرنه چند سال بود از سرشونه پایین نمیومد ، پارسال هر موقع حموم میرفتم بعدش جوشونده رو میریختم رو سرم و ابکشی هم نمیکردم،ولی موهامو خشک میکرد، ولی الان فقط به ریشه اسپری میکنم 

اره لووتیروکسین میخورم دقیق یادم نیست ولی الان بهتره، موهام زمان نوجوانی خوب بود بعدش کم کم ریزشش شر ...

بعد اب نمیکشی روزی دوبار زیاد نیس ؟

منم اتفاقا بلوغ موهای خیلی خوبی داشتم همه کلی تعریف میکردن تو عروسیا محو میموندن ولی بعدش ریزش گرفت 

اره میزنم چند تاشو با هم قاطی میکنم، راستش همین جوشونده ها کمک کرد موهام رشد قدی داشته باشه وگرنه چن ...

چجوری اسپری میکنی شوره نمیکنه رو ساقه ها؟

من هرجور میزنم شوره میکنه و بشدت خشک میکنه ساقه موهامو 

بعد اب نمیکشی روزی دوبار زیاد نیس ؟ منم اتفاقا بلوغ موهای خیلی خوبی داشتم همه کلی تعریف میکردن تو ع ...

اصلش اینکه اب بکشی ولی یه جا تجربه یکی رو خوندم گفت روزی دو بار اسپری میکنم یه ریشه،در صورتی که ریزشت زیاد نشه میتونی بزنی

چجوری اسپری میکنی شوره نمیکنه رو ساقه ها؟ من هرجور میزنم شوره میکنه و بشدت خشک میکنه ساقه موهامو&nb ...

شوره نمیزنه یکم نزدیک ریشه ها خشک میشه ولی بعدش با شونه اوکی میشه 

2706