2752
2734
عنوان

سرفیس پرو 9 بخرم یا سرفیس پرو 8

206 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها، من گرافیستم و بیشتر با برنامه های فتوشاپ و ایلوستریتور کار میکنم، قبلا دوستام سرفیس پرو 7 پلاس رو داشتن میگن خیلی خوبه و راضی بودن، حالا من میخوام مدل جدیدترشو بخرم بین پرو 9 و پرو 8 موندم کدومو انتخاب کنم؟

پرو 9 یکم گرون تره ولی پرو 8 هم شبیه همونه فکر نمیکنم تفاوت خاصی داشته باشن!

اگه کسی وارده راهنمایی کنه لطفا...

سلام عزیزم، اگه به قیمت پرو 9 مشکلی نداری، بهتره اونو بخری چون بالاخره جدیدتره. ولی اگه قیمت برات مهمه، پرو 8 هم عالیه و تفاوت زیادی با پرو 9 نداره. بنابراین میتونی پرو 8 رو انتخاب کنی و همچنان کارهاتو با کیفیت انجام بدی. موفق باشی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام، منم گرافیستم. هر دوی سرفیس پرو 8 و 9 برای کارهای گرافیکی عالین، ولی پرو 9 جدیدتر و قوی‌تره. مثلا پرو 9 تکنولوژی رمش DDR5 ولی پرو 8 رمش از نوع DDR4 هست، اگر با قیمت سرفیس پرو 9 مشکلی نداری بنظرم انتخاب بهتریه... حداقل کانفیگی هم که میتونی بخری i5 / 8 / 256 ولی بنظرم i7 / 16 / 512 خیلی بهتره و حداقل تا 10 سال آیندتو جواب میده...

سلام دوست عزیزم. منظورتون از گرافیست در چه حدیه. ببینید سرفیس پرو مایکروسافت گرافیک مجزا نداره. یعنی نمیشه روش برنامه های گرافیکی سنگین مثل فوتوشاپ بالا آورد. مگر نسخه های که آزمایشی هستند. برای کارهای گرافیکی به جای سرفیس پرو شما باید سرفیس بوک مایکروسافت بگیرید. سرفیس بوک 3 مایکروسافت برای این کار عالیه چون 6 گیگابایت گرافیک اختصاصی داره. اما مدلهای سرفیس فرقی نمی کنه 8 یا 9 پرو همه شون گرافیک اینتل دارند و گرافیک اختصاصی روشون نصب نیست. برای اکسپورت کردن و رندرگیری سنگین گرافیکی اصلا مناسب نیستند. پس اگه قصد دارید هواستون باشه برای کار گرافیکی حتما مدل های گرافیک دار رو بردارین. فروشگاه ژینال همه مدلهای گرافیک دار و بدون گرافیک رو داره و واقعا فروشگاه خوبی هستند. آدرس سایتشون رو میذارم انشالله به کارتون بیاد.

https://zhinal.com/