2733
2734
عنوان

برای تعیین جنسیت قبل از بارداری نزد پزشک رفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7357 بازدید | 57 پست
البته واسم دختر و پسر فرقی نداره ولی خوب خیلی هولم بدونم چیه
خدایا هیچوقت نمیگم دستم رو بگیر چون توی تمام لحظه های زندگی ام دستم رو گرفتی ، پس فقط میگم "دستم رو ول نکن" ....آمین 🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه عزیزم. هفته 5 هستم ، دکترم گفته دو هفته دیگه برم واسه قلبش. به نظرتون همون موقع میگه جنسیتش چیه؟
خدایا هیچوقت نمیگم دستم رو بگیر چون توی تمام لحظه های زندگی ام دستم رو گرفتی ، پس فقط میگم "دستم رو ول نکن" ....آمین 🌹
2731
دختر اسمونی جون ، نمیدونم والا ، اخه دختر دایی ام میگفت تو بارداری اش فقط چیزای شیرین میخورد و بچه پسر بود اما من چیزای شیرین نمیخورم البته ویار ندارم .ولی یه هفته قبل اینکه بفهمم باردارم یعنی قبل موعد پری همه اش دلم ترشی میخواست
یعنی واسه قلبش دو هفته دیگه برم زوده؟ . من دو بار تا حالا بارداری نا موفق داشتم. بار اول گفتن پوچه و بار دوم هفته نهم رفتم سونو گفتن رشد نکرده و قلب نداره و ...،، خلاصه میترسم این بار هم قلبش.....زبونم لال.... واسم دعا کنید .
بتای من روز ی که باید پری میشدم 45 بود و 48 ساعت بعدش 83 شد ، دکترم گفت خوبه ..... خدا کنه سالم باشه بعدش هم پسر