2737
2739
عنوان

💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها

| مشاهده متن کامل بحث + 45337 بازدید | 23757 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زلی جون مگه نگفتی روزی ١٠٠٠ تا میخوای بخوری بیشتر هزارتا شد که من الان دوتا دونه رطب پیچیدم لای نون لواش اندازه کف دست شد ٤٥ کالری ته دل ادمم میگیره ١٠٠ کالری میوه هم میخوام بخورم
دختر خوشکلم ،عاشقتم نفسم
2728
سلااااااااااام باربی هااااا.کالری من تاالان 400تا دست بالا.امشب بیشتر از700تا نمیخوام بخورم به حبران دیروز. من میتووووونم
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
بچه ها شوهرم جایزه بهم داد برادلاغر کردنم.خخخ. دیروز172تومن لباس توخونه ای جدید و تنگ تر احازه داد بگیرم.گفت هرچی دوس داری بردار.بیشتر برنداشتم تابعدا لاغر تر بشم.ازشوهره کمی خسیسم خیلی عحیب بود این حرکت. خیلی ارزش ادم بالاتر میره ظاهرا بارژیم.شماچطور؟برخورد اطرافیانتون عوض نشده؟شادن پرستاری؟خوزستانی؟من پرستاری خوندم.اهوازم.ولی گیره دوبچم هستم
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
سلاااااااام باربی ها. ماشالا بهتون😚😚 ای ول به شوهرت درسا جون👏👏👏👏 درسا جان روانشناس بالینیم تا چند ماه پیش اهواز زندگی میکردم الان اومدم شهر خودمون عزیزم
آشوبم.. آرامشم تویی..!!
2740
نیم ساعت پیاده روی کردم ویک ساعت هم ایروبیک ورزش انجام دادم توباشگاه که باهم ۷۳۸.۱ کالری باورزش وپیاده روی سوزوندم
در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش ناآشنا نباشد ...
2706