2703
2553
سلام
وممنون بابت عکسها واموزشهایی که در تایپک میزارید بسی استفاده میکنیم

میشه لطفا عکس از کوله پشتی بچه گونه بزارید میخوام برام بچه ام درست کنم نمیدونم چه مدلی بدرستم

ممنون میشم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دوستان
این مدل سخته واسه کسی که خیاط نباشه؟
قبلا دو تا مانتو واسه خودم دوختم که بد نشد... ولی بعدش یه پارچه مانتویی رو خراب کردم واسه همین می ترسم.
لطفا نظرتونو بگید.
( نشد اینحا بزارم نمی دونم فرمت چی بود که قبول نمی کرد! کم حجمه لطفا روش کلیک کنید)

http://uplod.ir/s41f73uuwebi/dress.pdf.htm

بعد یه سوالم دارم اینه که:
چرخ من دستی و معمولیه. واسه این که قرقره کشی توش قرار بدم آیا باید سوزن چزخو عوض کنم و یا با همون امکان پذیره؟ سوزنش 14 هست.

ممنون که راهنمایی می کنید. فقط یکم عجله ای چون می خوام اگه بتونم به یه مهمونی برسونمش. بازم ممنون
خوش سلیقهههههههههههههههه هااااااااااااااااااااااااا مرسی یه دنیاااااااااااااااااا چقدر خوشگله کوله اش
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2714
نه عزیزم نمیخواد عوض کنی با شماره14 هم میشه
عزیزم بالاش که دکلتست یعنی از روی کارور یا جایی که میخوای مثلا روی سینه برش میزنی وزیر سینه رو هم برش میدی ودامن چین میدی ووصل میکنی
الگوشو تونستم میذارم برات
ممنونم نوشین جان
مرسی مامی جان

نه الگشو زحمت نکشید ( چقدر مهربونید شما)
یه کم سر در میارم
بالاش کشیه که تو عکس پی دی اف معلوم نیست
و چون کشیه خوب سایز خیلی دقیقی گمونم نخواد
و دامنم به قول خودتون به سایزم بنا به گشادی که می خوام چین می دم. واسه همین می گم زحمت الگو رو نکشید.

فقط یه سوال این قرقره کشی نخش به اندازه کافی نازک هست که از ته سوزن 14 رد بشه؟
آخه سوراخ سوزن خیلی ریزه ها
ممنون عزیزم
ماریانا عزیزم کش ماسوره رو دور ماسوره باید بپیچونی نه که از سوزن چرخ رد کنی
به جای نخ تو ماسوره کش میذاری واسه زیر چرخ بالای چرخ که سوزن منظورمه نخ
شاید من بد متوجه شدم یا درست گفتم؟
آهان

نه
ظاهرا من بلد نبودم
تازه دو زاریم جا افتاد
چه ناشی ای هستم من

اگه درست فهمیده باشم ماسوره که زیر چرخ می ره رو با دست کش می پیچم و بالایی هم که نخ بمونه و از زیر کش بدوزه آره؟

لازم نیست هم زیر و هم رو، کش باشه؟ درست فهمیدم؟
2706