2733
2734

منم میخوام بدونم

هیچ پدر و مادری مقدس نیستن⛔یاد بگیریم ازشون بت نسازیم، یاد بگیریم خودمون قوی باشیم و ازشون کمک نخوایم.اگر مخالفتی با امضام‌ دارید لطفا ریپلی 

وازلین معجزه میکنه ، یکماه امتحان کنید. روتین همیشگی تون میشه

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنونم عزیزم.. حتما امتحان میکنم

تضمین شده است، سالهاست به خیلی ها پیشنهاد دادم، گفتن عالیه.

بچه تر کخکه بودم از تلویزیون یاد گرفتم اینو....

خواهش گلی جان

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
تضمین شده است، سالهاست به خیلی ها پیشنهاد دادم، گفتن عالیه. بچه تر کخکه بودم از تلویزیون یاد گرفتم ...

بازم ممنونم ... ناخن هام سالهاست میشکنه و دیگه از حد خارج شدن از زیبایی هم گذشته واقعا آزار دهنده شده و همه روشی رو امتحان کردم ... چون کلا به وازلین ارادت دارم.. مطمئنم خیلی کمک کننده است .. برای ابرو استفاده میکنم خیلی خوب جواب داده ...🙏🙏🙏