2733
2734
عنوان

راهنمایی میخوام در مورد رسیور

149 بازدید | 13 پست

یه رسیور مدیا استارداشتم دو سال کار کرد چند وقت پیش خراب شد دادم تعمیر گفتن دیگه سوخته و قابل تعمیر نیست الان یکی استار مکس خریدم کسی رسیور استارمکس داشته؟ خوبه یا نه؟ من از مدیا استار راضی نبودم خیلی زود سوخت و کلا بلااستفاده شد

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

شوهر من نصاب ماهوارست میگه همونم ک سوخته درست میشه کی گفته درست نمیشه باید بردش عوض بشه کسی ک بهت گفته بلد نبوده وگرنه مدیا استار خیلی بهتر از استار مکسه شوهر من زیاد ازش میفروشه

شوهر من نصاب ماهوارست میگه همونم ک سوخته درست میشه کی گفته درست نمیشه باید بردش عوض بشه کسی ک بهت گف ...

نه عزیزم دو سه تا تعمیرکار نشون دادم گفتن اصلا دیگه قابل تعمیر نیست

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر من نصاب ماهوارست میگه همونم ک سوخته درست میشه کی گفته درست نمیشه باید بردش عوض بشه کسی ک بهت گف ...

راستی عزیزم من رسیورمو دو تومن خریدم قیمتا همینه یا بهم انداخت؟

کدوم شهری؟ ببین شوهر من بردشو در میاره ی برد دیگه میندازه نمی‌دونم چرا گفتن نمیشه

قزوینم گفتن بردش خودش ۸۰۰ تومنه نو بخری بهتره

عکسشو بفرست تا قیمت بهت بدم نگفتی کدوم شهری؟

قزوینم عزیزم عکس نمیتونم بفرستم خیلی وقته قسمت عکس فرستادن من مشکل پیدا کرده منم به نی نی یار گزارش نکردم

2740
قزوینم عزیزم عکس نمیتونم بفرستم خیلی وقته قسمت عکس فرستادن من مشکل پیدا کرده منم به نی نی یار گزارش ...

خب مشخصات رو جعبه شو دقیق برام بگو تا بهش بگم

نگفتی کدوووووم شهری