2737
2734
عنوان

خانمایی که تو ماه ۸ و ۹ بارداری هستن بیایین با هم صحبت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3896 بازدید | 4003 پست

سلام الینا جان با یک دکتر دیگه مشورت کن

نمیخوام بترسونمت ولی یک خانمی با من سزارین شده بود دکترش بعد زایمان بهش گفت انگار زود زایمانش کرده و بچه تو دستگاه بود با اینکه خودش براش تاریخ زایمان زده بود

تو هم بیشتر دقت کن

اگه میشه بذار بیشتر بمونه که خیالت راحتتر باشه و بچه بیشتر رشد کنه

سلام بچه ها خوبید ؟ 

من چند هفته بود که نمیتونستم بیام سایت یعنی سایت برام باز نمیشد نمیدونم چرا تا اینکه بالاخره امروز تونستم بیام 

دختر قشنگم خوش اومدی به زندگی من و بابایی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسیم جون و بهار جون مبارک باشه 

خدا بچه هاتون رو براتون حفظ کنه 

راستی طراحی سایت عوض شده یا گوشی من اینجوری نشون میده ؟ خیلی بد شده قبلا بهتر بود 

2731

سلام گلبرگ جون ، جدی ؟ پس واسه همین بود سایت واسه من باز نمیشد 

اره دختر من میخنده تقریبا سه هفته ای هست وقتی باهاش حرف میزنم میخنده ، الهی فداش بشم 

راستی دختر من خیلی بالا میاره بلافاصله بعد از اینکه شیر میخوره آروغشو میگیرم ولی بازم بالا میاره 

كلبرك جان برا خنده زوده  از ٥٠روز ب بعد ميخندن

بايد زياد باهاش بخندي  و حرف بزني 

میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2738

اره واقعا گلبرگ جون ، یادش بخیر

الان همه سرشون با نی نی هاشون گرمه ، راستی من امروز دخترمو بردم واکسن زد ، خدا رو شکر تا الان خوب بوده خدا کنه تب نکنه ، بچه ها شما هم شب تا صبح بیدارید ؟ دختر من شبا بیداره روزا خواب ، منم که نمیتونم روزا بخوابم چون کلی کار دارم ، کلا در طول شبانه روز ۳ یا ۴ ساعت میخوابم 

، انقدر دلم میخواد یه شب تا صبح بخوابم ولی خب نمیشه   

خداروشکر انشالله که تب نمیکنه استامینوفن هم میدن دیگه .

نه نی نی من شب تا صبح 

میخوابه البته واسه شیر هر ۲ساعت یا ۳ساعت بیدار میشه بعضی شبا هم بعد شیر خوردن تا ۲.۳ساعت بیدار میمونه خلاصه یه شب خوبه یه شبم...

جدیدا اصلا نمیشه زمین گذاشتش وقتی بیداره فکر کنم بغلی شده فقط هم بغل من اروم میشه

دختر منم بغلی شده تو بغل من و مامانم فقط اروم میشه ، امروز تب کرده ، استامینوفن هم بهش میدم ولی هنوز تب داره 

2706