2752
2734
سلام دوستان. روزتون مبارک من سقط زود رس داشتم. بتام 59 بود و معلوم بود که خود به خود بعد از چند روز سقط میشه. دکتر گفت احتمالا قبلا هم همچین سقطی داشتی و متوجه نشدی.میخواستم بدونم چیکار کنم که دیگه اینجوری نشه؟
خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بهار منم بی بیم مثبت شد و پری اومد با بتای حدود ده و بیست اولین اقدام و سومین اقدامم اینجوری شد.سقط حساب نمیشه و فک نکنم مشکلی باشه
خداوندا گاهی یه نگاهی...شکر بابت همه ی داده ها نداده ها
خب عزیزم به کمرنگ نمیشه اعتماد کرد.من دیگه چک کنم تا پریودم یه هفته ده روز عقب نیافته.ولی مورد خاصی نداره و منفی حساب میشه.ولی قرص نیمدونم چرا بهت داده.دکتر من گفت مهم نیس و منفی حساب میشه
بهار یه سونو برو اگه فولی بالغ داری فک نکنم به کلومیفن احتیاج باشه.چون عوارض دارن دکترا میگن تا یه سال تلاش کنید طبیعی باردار بشین
دوستانی که بعداز بی بی مثبت پری شدن،ونطفه دفع شد،تو دوره پری بی بی نزدن ببینن که بازم مثبت میشه یانه؟ آخه من چندروزبی بی مثبت داشتم که یهو پری اومد همون روز رفتم از که بتام28بود، تا دیروز که 4پری بودم هرچه بی بی گذاشتم مثبت وحتی پررنگتر ازقبلیا،میخام شنبه دوباره آز رو تکرار کنم،شماها چطوری بودید!؟
2706