2737
2739
عنوان

خرید سیسمونی از ترکیه کسی تجربه داره

15955 بازدید | 34 پست
سلام به دوست جونی های گلم بچه ها من الان هفته 15 بارداری هستم میخوام آخر اردیبهشت برم ترکیه برای خرید سیمونی پسرم کسی رفته آیا به صرفه هست برای خرید؟ کجا برم برای خرید بهتره میشه راهنمایی ام کنید هر چی میدونید هفته 18 اینا سفر موردی نداره به نظرتون ؟ ممنون از همیگیتون
خدا جون راضیم به رضایی تو ♥♥♥خدایا من به خاطر تو، برای تو، تمام سعیم را می کنم، اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی، خدایا برای من بخواه ♥♥♥
فروشگاه ال سی واکیکی لباساش خیلیییی نازه. همه حا هم شعبش هست. ببین کلا لباس ترک بنجل ترینش که 5 لیره اینجا بالای 50 تومنه. به نظر من که به صرفه هست خیلی چون هم جنساش عالیه هم نازو خوشگلن.
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ترکیه لباس نوزادی ندیدم زیاد. چشمم نخورد. یعنی بودا از این چند تیکه ها ندیدم من .. ولی تو دبی خیری زیاد بود خیلی خیلی خیلییی خوشگل بودن دخملونه هاش
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2728
آلیس جون آره ال سی واکی را دیدم پارسال رفتیم آنتالیا شعبه ال سی واکی رفتم خیلی هم خدایی قیمت ها خوب بود ممنون عزیزم
خدا جون راضیم به رضایی تو ♥♥♥خدایا من به خاطر تو، برای تو، تمام سعیم را می کنم، اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی، خدایا برای من بخواه ♥♥♥
من کالسه و کریر و روتختی و شیشه و لوازم بهداشتی اینا هم میخوام نمیدونم کجا برم
2740
آلیس جون شما امسال رفته بودی عزیزم؟
ممنون آلیس جون خرید خوب حالا ه غیر از سیمونی کجا برم برای خودم ؟
بنظر من برو دوبی دوبی خیلی بهتره نسبت به ترکیه واسه سیسمونی.خواهرشوهر من پارسال تو اردیبهشت رفت از دوبی خرید کرد اونموقع مادرکر و اینا تو حراج بود.تموم جنسای پسرش رو مارک برداشت
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2706