2737
2734
عنوان

پدرها هم هستن خب... اه

71 بازدید | 19 پست
شوهرم هردفعه به دقت این تبلیغ پوشک مای بی بی با ۳۰درصد کش سانی بیشترو نیگاه میکنه. الان برگشته میگه اه اعصاب آدمو بهم میریزن! همش مادرهای عزیز! خب پدرها هم هستن دیگه. با ما چرا حرف نمیزنن؟!
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بی انصاف نباشیم، خیلی از مردا رو دیدم که پوشک بچشونو عوض میکنن
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چه پدر خوب و با فکری. دقیقاً همش می‌گن مادرها! خب یک مقدار هم روی حس پدرانه‌ی پدران کار کنید و بر اون اساس تبلیغ کنید..‌ ضمناً همه نوزادان هم پسر انتخاب شدن واقعاً که. متنفرم از این نابرابری و جنسیت‌زدگی
2738
شوهر منکه پوشک بچه هامو عوض میکرد کلا مواقع بیکاری همه کاری برا بچه ها میکنه کارای منونه مثلا حاضره پوشک بچه عوض کنه ولی ظرف نمیشوره
آرامتر سکوت کن صدای بی تفاوتیهایت آزارم میدهد
من ی عمو دارم اصلن نمیزاره زنش پوشک عوض کنه ولی الان ک بچش میره کلاس سوم بعضی وقتا میترسه تنهایی بره دسشویی ب باباش میگه از مادرش لابد خجالت میکشه ...حتی بچه بود میبرد دسشویی میشتش و میاورد خشکش میکرد ...خخخ
خدا بدون من هم خداست ولی من بدون خدا هیچم....شمایی ک امضامو میبینید میشه لطف کنید سه تا صلوات بفرستید
2706