2733
2734
عنوان

اذکار قرآنی ( حل مشکلات )

| مشاهده متن کامل بحث + 39558 بازدید | 1004 پست

با سلام به همگی☺️ 

تصمیم داریم ان شاءالله در این گروه کلی برنامه های مفید داشته باشیم و در کنار هم انجام بدیم😍

💚نمازهامون رو اول وقت بخونیم و اینجا اعلام کنیم
💚هروز نماز قضای یک روز رو باهم بخونیم
💚شیطان رو لعنت کنیم و ترک گناه کنیم
💚روزه ی قضا بگیریم ان شاءالله

هرکی دوست داره عضو بشه😍😍

لینک گروه ایتا
👇👇👇👇👇👇👇
https://eitaa.com/joinchat/1849950825C84788decf6https://eitaa.com/joinchat/1849950825C84788decf6

خدایا منتظر معجزتم❤🌱
@هارا     سلام.من همه تاپیک رو خوندم اجرت با امام زمان عج ولی خواستم.جواب سوالمو هز خو ...

عزیز جان اینجا نوشته بودی جن عاشق دیگه 😐

اشتباه ندیده بودم 

موضوع خاصی نیست که گلم صرفا میخواستم ببینم این دستورات رو انجام دادی مشکلت رفع شد یا خیر!

⭐️تا نباشد امر حق🌿برگى نيفتد از درخت⭐️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز جان اینجا نوشته بودی جن عاشق دیگه 😐 اشتباه ندیده بودم  موضوع خاصی نیست که گلم ...

اره خب الان دیدم

ولی برای بنده خدایی پرسیده بودم.

نه انجام ندادن دستورات رومتاسفانه😕

از قدیمی های سایتم.کاربری جدیدمه این...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اره خب الان دیدم ولی برای بنده خدایی پرسیده بودم. نه انجام ندادن دستورات رومتاسفانه😕

بهش بگید بهتره انجام بده چون تا جن عاشق داره نمیتونه ازدواج کنه

گویا ختم و نذر ‌و نیاز هم برای ازدواجش انجام میده

اول باید در صدد رفع این مشکل باشه

خیره به امید خدا

⭐️تا نباشد امر حق🌿برگى نيفتد از درخت⭐️
2731

سلام خدا بهتون خیر بده إن شاءالله

میشه برای زایمان راحت هم یه ذکر بذارید؟ من بار قبلی هم وقت زایمان و هم بعدش تا دو هفته بیشتر از تصور اذیت شدم ، الان به زایمان دومن نزدیک میشم اضطرابم بیشتره، مخصوصاً که از لحاظ جسمی هم خیلی خوب نیستم و کمردردم غیرقابل تحمل شده.

@هارا     سلام.من همه تاپیک رو خوندم اجرت با امام زمان عج ولی خواستم.جواب سوالمو هز خو ...

گلم بیا خصوصی

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
سلام خدا بهتون خیر بده إن شاءالله میشه برای زایمان راحت هم یه ذکر بذارید؟ من بار قبلی هم وقت زایمان ...

گلم چند روز قبل از تاریخ زایمان به مدت ۵ روز ، روزی ۵۳۰ مرتبه صلوات حضرت زهرا (س) را بخون به نیت زایمان اسونت . 

ان شاالله که جواب میگیری 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
گلم چند روز قبل از تاریخ زایمان به مدت ۵ روز ، روزی ۵۳۰ مرتبه صلوات حضرت زهرا (س) را بخون به نیت زای ...

سلام عزیزم، ببخشید من بچه دار نمیشم، یعنی هر وقت میخواییم اقدام کنیم مشکل میشه بار ار شدم سقط شد، وقتهای دیگه هم باردار نمیشم، یکی گفت چله روت افتاده برات دعا گرفتن، خواهش میکنم برای رضای خدا کمکم کن، چیکار کنم؟ زندگی مون داره داغون میشه 

https://eitaa.com/joinchat/158728682C49d6d30f12

اینجا برای حاجترواییتون ختم روزانه

میزاریم و ذکرهارو گروهی انجام میدیم و به امام زمان هدیه میکنیم💚

شما هم هروقت بخواین میتونید شرکت کنید

اگه دوست دارید عضو بشید.☺️☺️

ان شاءالله که با خبر حاجتروایی خوشحالمون کنید😍

https://eitaa.com/joinchat/158728682C49d6d30f12

خدایا منتظر معجزتم❤🌱

تو یک جا دیدم زیارت عاشورا و دعای علقمه که باهن خونده بشه

معنی دعای علقمه جالبِ راجع به همینی که گفتی هست

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

من یه سری چهل روز این اذکار باطل السحر رو خوندم. آخراش رابطه من و همسرم بهتر شد. بعد چهل روز، دیکه تخوندم و بعدش یه کانتکت بدی بینمون صورت گرفت و همسرم میگفت طلاق! خیلی روزهای بدی بود‌.

دوباره از اون موقع شروع کردم به خوندن و میترسم دیگه قطعش کنم. حدودا دو ماه و نیم بجز پریودی خوندم. و تو این مدت رابطه ش خیلییییی با من بهتر شد. تا دیروز که باز بدخلقیش شروع شد.

نمیدونم چشِ، بی دلیل یهو از این رو به اون رو میشه.

یکی میگفت به خاطر اسم همسرتِ. نمیدونم واقعا.

فقط دیکه خودمو سپردم دست خدا.

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2706