2733
2734
عنوان

اذکار قرآنی ( حل مشکلات )

37885 بازدید | 1002 پست

بسم الله الرحمن الرحیم 

چندین بار قبلا در این مورد تاپیک زده بودم ب توصیه ی دوست عزیزم @نازنیناینا   دوباره بزنم 

همه ی ما توی زندگیمون مشکلات زیادی تجربه میکنیم یکی مجرده دوست داره ازدواج موفقی کنه یکی خونه نداره یکی بچه نداره یکی مال نداره یکی کار نداره و .... 

من اذکاری میشناسم که ان شاالله گره گشا هستن .

این اذکار رو من سالهاست میشناسم و همه امتحان شده هستن و اکثرا یا خودم یا نزدیکانم جواب گرفتیم ازشون . اکثرا نامهای الله و ایه های قرآنی هستن !

نکته ی مهم اینه که اگر نمازخون باشین اثرش خیلی خیلی بیشتر میشه چون اکثرا بعد از نماز هستن ذکرها و دعا بعد از نماز به اجابت نزدیکتره ان شاالله . 

فقط باید صبور باشین تا من بتونم همه رو تایپ کنم . 

دوست داشتین پربازدیدش کنین تا تعداد افراد بیشتری استفاده کنن . 

اگر مشکل ازدواجتون سال ها حل نشده اگر خواستگار ندارید اگر از همسر یا زندگیتون ناراضی هستید اگر مشکل اشتغال دارید 

کلا هرنوع مشکلی اگر از سمت چشم زخم و مشکلاتی باشه که بحثش در سایت ممنوعه این دستور ان شاءالله حلش میکنه

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه مشکلاتی هستن که معمولا بدون دلیل خاصی پیش میاد مثلا : 

خانواده ی خوبی دارین . از لحاظ ظاهری موقعیت بدی ندارین . موقعیت خوبی دارین اما خواستگار ندارین یا خواستگاریاتون با وجود رضایت شما نتیجه نمیدن و لحظه اخری خراب میشن این میتونه نشونه ی جادو باشه ! 

2731

اول از همه تاکید میکنم تمام تلاشتون رو کنین توی نمازهاتون دعای فرج امام زمان (عج) رو بخونین .

و بعد ذکر باطل السحر اول برای جادوهای سخت : 

بسم الله الرحمن الرحیم
بعد از نماز صبح ۵۳ بار آیه ۶۵ سوره یس به نیت به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا، بلافاصله بعدش ۱۱۰ مرتبه(دقیق و با توجه) ذکر یا قهّار به نیت غلبه بر دشمن

بعد از نماز عصر ۵۳ بار آخر آیه ۱۷۱ سوره بقره(صم بکم عمی فهم لا یعقلون) به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا، بلافاصله بعدش ۱۱۰ بار(دقیق و با توجه) ذکر یا رقیب به نیت غلبه بر دشمن قوی

بعد از نماز عشاء ۵۳ بار آیه ۲۱ سوره مجادله به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا ، بلافاصله بعدش ۱۱۰ مرتبه(دقیق و با توجه) ذکر یا شدید به نیت به شدت مغلوب کردن دشمن

باطل السحر دوم 

باز هم تاکید میکنم توی قنوت نماز دعای فرج رو بخونین
بسم الله الرحمن الرحیم
قبل از نماز مغرب و بعد از نماز عشاء

به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا و چشم زخم و حسادت حسودان و ظلم ظالمین و دفع جن زدگی از خودت و همسرت و فرزندات و هر کسی که میخوای (👉🏻 این میشه نیتت)
اعمال👈🏻 میخوانی :
 [ صلوات
سوره های توحید ، فلق، ناس، توحید،
بسم الله الرحمن الرحیم یا الله یا رحمنُ یا رحیمُ یا ربَّ العالَمین اِهدناالصّراطَ المستقیم
صلوات ]

میتونین یکی از باطل السحر ها رو انجام بدین اما اگر مشکلتون زیاده هر دو رو انجام بدین . گاهی با یکهفته باطل میشن و گاهی باید بیشتر بخونین بهتره تا ۴۰ روز و شب این اعمال رو انجام بدین

از هفته دوم به بعد خیلی سخت میشه نمیشه وسطش ول کنی

ولی نشانه ها و تغییراتو که حس کنی خودت ادامه میدی
سختیش اینه که اذیتت میکنن مثلا در طول روز سنگینت میکنن از یادت میبرن بهت القا میشه که نماز نخون دیر بخون دستدرو انجام ندی اما شما باید ادامه بدین . 

ادای بدهی و وسعت رزق : 

به مدت ۴۰ روز ، روزی ۱۱۰ بار به نیت ادای بدهی و وسعت رزق بعد از نماز صبح : 

اللَّهُمَّ أَغْنِنِی بِحَلَالِکَ عَنْ حَرَامِک وَ بِفَضْلِک عَمَّنْ سِوَاک

2740

برطرف شدن حسادت حسود : 

به مدت یک هفته روزی ۵۳ بار سوره ی فلق رو بعد از نماز صبح به نیت برطرف شدن حسادت حسود ها بخونین . با توجه قلبی و توجه به معنی 

برای فروش خانه و منزلی که فروش نمیره : 

ایه ۲۹ سوره فاطر روبه نیت فروش روی کاغذی بنویسید و در اون خانه یا محلی که قصد فروش دارین نصب کنین 

به مدت ۲ هفته هر روز صبح به نیت فروش سوره یس بخونید و ثوابش رو هدیه بدین به امام جواد (ع) 

بعد از هر نماز ۷ بار ایه ی ۲۹ سوره فاطر بخونید به نیت فروش 

اگر کسی دور و برتون دارین که زبون تلخی داره یا مدام بهتون تیکه میندازه یا با زبونش به هر نحوی ازارتون میده : 

ایه ۶۵ یس بعد از هر نماز ۱۹ مرتبه به نیت بستن زبان و دهان بدخواهان و حسودان 

سوره ی مجادله بعد از نماز صبح و عشا به نیت دفع شر زبان همین افراد و دفع ازار انس و جن 

روزی ۱۰۰ مرتبه ایه ی ۹ سوره حجر به نیت دفع دشمن و بستن زبان دشمت و دفع ترس 

همه ی این ها به مدت یک هفته یا  ۲۱ روز 

به نیت روشن شدن حقیقت جایی که حق با شماست اما راهی برای اثباتش ندارین 

بعد از هر نماز ۱۰۰ مرتبه ( یا حَق ) بخونین به نیت روشن شدن حقیقت و اول و اخرش هم صلوات بفرستین

بسم الله الرحمن الرحیم

بعد از نماز صبح ۵۳ بار آیه ۶۵ سوره یس به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام و به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا، بلافاصله بعدش ۱۱۰ مرتبه(دقیق و با توجه) ذکر یا قهّار به نیت غلبه بر دشمن

بعد از نماز عصر ۵۳ بار آخر آیه ۱۷۱ سوره بقره(صم بکم عمی فهم لا یعقلون) به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام و به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا، بلافاصله بعدش ۱۱۰ بار(دقیق و با توجه) ذکر یا رقیب به نیت غلبه بر دشمن قوی

بعد از نماز عشاء ۵۳ بار آیه ۲۱ سوره مجادله به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام و به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا ، بلافاصله بعدش ۱۱۰ مرتبه(دقیق و با توجه) ذکر یا شدید به نیت به شدت مغلوب کردن دشمن

بسم الله الرحمن الرحیم

قبل از نماز مغرب و بعد از نماز عشاء

به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام و به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا و چشم زخم و حسادت حسودان و ظلم ظالمین و دفع جن زدگی از خودت و همسرت و فرزندات(👉🏻 این میشه نیتت)

اعمال👈🏻 میخوانی :

صلوات

سوره های توحید ، فلق، ناس، توحید،

بسم الله الرحمن الرحیم یا الله یا رحمنُ یا رحیمُ یا ربَّ العالَمین اِهدناالصّراطَ المستقیم

صلوات

تا ۴۰ روز و شب این اعمال رو انجام بده

از هفته دوم به بعد خیلی سخت میشه نمیشه وسطش ول کنی

ولی نشانه ها و تغییراتو که حس کنی خودت ادامه میدی

سختیش اینه که اذیتت میکنن مثلا در طول روز سنگینت میکنن از یادت میبرن بهت القا میشه که نخون دیر بخون نمازتو دیر بخون

راستی نمازاتم نباید عقب بیوفته

یه روز دو روز اشکال نداره ولی اگر تاثیر کامل میخواهی این اعمال زمان خاص داره و اونم تا یک ساعت بعد از هر اذان هست حداکثر حداکثر

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
عزیزم برای شفای مریضی که پنج ساله دعا میکنیم و شفا نگرفته چی ذکری پیشنهاد میدید🥺😭😭😭😭

آب متبرک درست کن بهش بده هرروز بخوره.  یکم انجام دادنش صبر و حوصله میخواد ولی می ارزه 

برای گره های مالی....بلاتکلیفی....

وسعت رزق و روزی : این دومین مطلبیه که در مورد روزی نوشتم 

بعد از نماز صبح ۱۱۰ مرتبه ( یا جوادُ یا کَریم ) و بعد از نماز عشا ۱۱۰ مرتبه ( یا رَزّاق ) بخونید 

اول و اخرش هم صلوات بفرستین توی هر دو مورد