2733
2739
عنوان

راه نرفتن کودک 17 ماهه

9002 بازدید | 19 پست
سلام.پسر من الان 17 ماهش هست.
هنوز خودش به تنهایی نمیتونه راه بره و تعادلش رو حفظ کنه.
4 ماهه که در و دیوار رو میگرهو از دیواره صاف با کمک دیوار بالا میره< اما به تنهایی نمیتونه تعادلش ر و حفظ کنهو میفته.
نمیدونم میترسه یا واقعا نمیتونه
براش سه چرخه درست کردم تا شاید از این طریق راه بیفته
به نظر شما اشکالی نداره؟ دکتر گفت باید تا آخر تیرماه راه بره؟
چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سعی کن باهاش بازیهای هیجانی کنی تا ترسش بریزه دختر من که به کمک سرسره ترسش ریخت...
اونم خیلی ترسو بود به کمک دیوار و با گرفتن انگشت کوچیکه ی ما راه میرفت اما همین که دستشو ول می کردیم خودشو مینداخت زمین و قدم از قدم برنمی داشت
یه روز برای اولین بار بردیمش پارک و رو سرسره حسابی سرش دادیم ، اولش می ترسید اما چون مطمئن شد من و باباش پیششیم خیالش راحت شد. این بازی خیلی براش هیجان داشت و یه جورایی جسورش کرده بود همین که اومدیم خونه مثل یه معجزه ! پاشد و راه رفت اونم نه یه قدم و دو قدم حدودا شاید 5_6 دقیقه همینجوری تو خونه راه میرفت بدون اینکه بیفته
اگه مطمئنی بچه ات مشکلش فقط ترسه ، سرسره و تاب میتونه موثر باشه براش

امضــا نـدارم انگشـت میـزنــم...
2738
عزیزم دختر من 16 ماهگی راه افتاد ... البته چون چهار دست و پا نمی رفت و نشسته این ور اون ور می رفت دیر تر راه افتاد ... و البته خیلی محتاطه ...
پسر شما هم ایشالله زودتر راه می افته .... به نظرم نباید مشکلی باشه ... بچه با بچه فرق داره
تبدیل عکسهای موبایل شما به کتاب عکس ( یادگاری ماندگار برای سالهای دور) اینستاگرام : badkonakabi.ir@  تلگرام و واتس اپ : 09371697588
عزیزم بچه ها با هم فرق میکنن.هیچ وقت بچتو با بچه دیگه ای مقایسه نکن و با حرف دیگران نگران وضع نی نیت نشو.هر بچه ای رفتارش با بچه دیگه متفاوته.این که بچه ای در 10 ماهگی می ایسته نباید نگرانت بکنه که بچه من چرا؟
دختر خود من دقیقا 20 ماهش بود که راه رفت.حتی سینه خیز هم نمی رفت.البته من نگرانش شدم ولی با توجه به اینکه دخترم رفلاکس شدید داشت تو نوزادیش دکتر به ما گفت که این بچه کمبود کلسیم داره و باید از مکمل های کلسیم و D3 استفاده کنه و دلیل راه نرفتنش هم همین بود.انشالا به زودی نی نی تو هم راه می افته.نگران نباش و محض اطمینان با دکترش هم مشورت کن.موفق باشی

عزیزم درست مث پسر منه،پسر منم یه هفتست رفته تو ۱۷ ماهگی،ولی تنهایی میترسه راه بره،دستشو که ول میکنی زود میشینه،امروز بردم بهداشت گفتن از وقت راه رفتنش گزشته و یکم منو نگران کرد،ولی گفتن پای مرغ بگیر و بپز و آبشو تو غذاهاش بریز،منم میخام اینکارو بکنم از فردا ببینم چی میشه،همچنین گفتن به یه متخصص مغز و اعصابم ببر،خیلی استرس گرفتم منم😔

2706