2733
2734
عنوان

💪💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها(شعبه ۲)

| مشاهده متن کامل بحث + 129369 بازدید | 20071 پست

فقط آخرین پست و میشه ویرایش کرد..

عسل ناز من نی نی پیج نتونستم ثبت نام کنم ، حالا فعلا چند روزی صبر کنید ببینیم چی میشه

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بترکین

یه چیزی، من پارسال اونجا ثبت  زدم. اما فک میکردم ثبت نشده.

بعد امروز حواسم نبود پست گذاشتم دیدم ارسال شد به اسم شفتالو. 

کلی فک کردم تا جریان و متوجه شدم

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪
2728
2738

منم نی نی پیج عضو شدم محض احتیاط خخخخ فقط خیلی ریزه چشام اذیت میشه ، البته امشب میگفتن آقای زاهد گفته نی نی پیج رو به‌شکل قدیم نی نی سایت در میاره ، اگه این کارو بکنه عالی میشه

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

راستی،با 1019 تا بستم هنوزمممممم استپمممم   

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

امشبمو با ۱۶۰۰تا بستم  

بچه ها این واقعا استیکر گریس ؟؟!!!!!!  

جل الخالق  بوسشو نگاااااا.....

خخخخخ

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

منم عضو شدم....شدم مث مرد دوزنه!!!!

میرم اونجا دوباره میام اینجا😀

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
امشبمو با ۱۶۰۰تا بستم  بچه ها این واقعا استیکر گریس ؟؟!!!!!!  جل الخالق  بوسشو نگاااااا.....خخخخخ

نهههههه این استیکر خنده اس خخخخخ 

گریه اینه    

اهان فهمیدم .....اشک شوق ک میگن همینه😀  

2706